3,6 C
Lubartów
sobota, 20 kwietnia, 2024

Mateusz Jurewicz w barwach Lewartu.

Mateusz Jurewicz to zawodnik, który wzmocni skład pierwszligowej drużyny Lewartu Lubartów przed nowym sezonem 2020/21. To dla nas duży zastrzyk doświadczenia i pozytywnej energii jaką wniesie w nasze środowisko nowy tenisista. Duży bagaż doświadczenia oraz gra przed kilkoma laty w pierwszoligowym zespole KTS Granit Strzelin jest nam jako beniaminkowi niezmiernie potrzebna. Mateusz to czołowy zawodnik Lubelszczyzny występujacy w barwach takich klubów jak Ogniwo Chełm czy też Piaskovia Piaski. Do jego sukcesów należy zaliczyć Indywidualne Mistrzostwo Polski Gimnazjalistów. Mamy nadzieję że współpraca, ciepłe przyjecie przez nasze środowisko, oraz wielkie zaangażowanie w podnoszeniu swoich umiejętności, będzie dobrym prognostykiem przed zaciętą walką o pierwszoligowe punkty –

Będzie mi niezmiernie miło reprezentować klub z tak bogatą historią, który wychował wielu Mistrzow Polski i wniósł cenny wkład w rozwój polskiego tenisa stołowego. Bardzo chętnie podzielę się swoim doświadczeniem nie tylko w męskim gronie jakim są wychowankowie klubu którzy wywalczyli awans, ale rownież z drużyną dziewcząt stawiającą kroki w pierwszoligowych szrankach-dodaje na zakończenie nowy nabytek Lewartu.

W treningu pełnego składu jaki zagra w pierszoligowych pojedynkach uczesniczyli zawodnicy SMS-Włodawa Arkadiusz Żuk oraz dobrze wszyskim znany Robert Baran.

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com