15,9 C
czwartek, 28 marca, 2024

Mecz z KS BRONOWIANKĄ I za nami

Mimo niekorzystnego dla nas wyniku, było to bardzo ciekawe spotkanie. Nasze dziewczyny zagrały bardzo dobrze. Pojedynki były wyrównane a walka zacięta. Bardzo blisko zdobycia kompletu punktów była Julka Wójcik, która w ostatnim swoim meczu uległa przeciwniczce dopiero w piątym secie. Swój pierwszy pojedynek Julka gładko zwyciężyła. Bardzo zacięta gra deblowa pary Julka Wójcik i Agata Lipska po pięciu setach walki dała dla naszej drużyny kolejny punkt. Dobrze zagrały też swoje pojedyńcze partie na pierwszym stole Ania Lipska i Karolina Wójtowicz oraz na drugim stole Kasia Jusiak i Agata Lipska. Jutro przed naszymi dziewczynami kolejny trudny mecz z drugą drużyną Bronowianki Kraków. Relacja z meczu o 11:00.