8,1 C
czwartek, 25 kwietnia, 2024

Mistrzostwa Województwa Seniorek i Seniorów tuż tuż…

Już za niespełna trzy tygodnie odbędą się najbardziej prestiżowe zawody jakimi są Mistrzostwa Województwa Seniorek i Seniorów. Czołowi zawodnicy naszych zespołów występujący w rozgrywkach 2 ligi kobiet i mężczyzn postanowili dzisiaj sprawdzić swoje siły w turnieju singlowym. Najlepszy dzisiaj okazał się Jakub Sagan, który w finale pokonał 3:1 Bartka Kowalczyka. 3 miejsce przypadło po walce Robertowi Baranowi, który wygrał 3:2 z Mateuszem Jurewiczem. W turnieju udział wzięli również Konrad Kudło, Andrzej Pawłowski, Norbert Jóźwiak, Ania Lipska, Ola Zgierska i Karolina Wójtowicz, którzy musieli uznać wyższość lepiej dysponowanej czwórce. Wcześniej natomiast umiejętności szlifowali pod czujnym okiem trenera Jakuba oraz niestrudzonego w grze pana Mariana nasi najmłodsi adepci. Trening na piłki czy gra z robotem to nieodłączny element gry z dziećmi, którzy coraz liczniej pojawiają się na naszej sali. Cieszy nas to bardzo, że dzięki widocznemu zaangażowaniu i profesjonalnemu treningowi rodzice chętnie przyprowadzają w nasze progi swoje pociechy. W następny wtorek zaraz po treningu najmłodszej grupy ponownie rozgrywać będziemy turniej open debla/miksta. Dwa tygodnie wcześniej najlepsi okazali się Norbert z Mateuszem, którzy w finale 3:1 pokonali dobrze dysponowanych w tym dniu Anię i Konrada. O wejście do finału Ania z Konradem pokonali 3:1 debla w składzie Łukasz i Bartek, zaś Norbert i Mateusz wygrali 3:1 z mikstem Olą i Jakubem.