test
18.5 C
Lubartów
sobota, 22 czerwca, 2024

Mistrzostwa Województwa Seniorów w Niedźwiadzie za nami – wywalczyliśmy 11 medali :)

Niedziela 20 marca to dzień, w którym zostanie wyłoniony mistrz i mistrzyni w najstarszej kategorii wiekowej jaką są seniorzy na rok 2022. Lewart reprezentuje najliczniejsza grupa, bo aż 14 osób, które będą walczyć o jak najwyższe lokaty w turnieju. Zapowiadają się ciekawe pojedynki patrząc na drabinkę zawodników. Jak widać na jednym ze zdjęć nad sportowym przebiegiem rywalizacji jako sędzia, czuwa nasz klubowy kolega Pan Andrzej Pawłowski. Jako pierwsze do rywalizacji przystąpiły pary mieszane, a wśród nich Karolina Wójtowicz i Mateusz Jurewicz oraz Łukasz Drzewiecki i Agata Lipska, którzy wywalczyli brązowe krążki. Szkoda tych drugich, bo mieli piłki meczowe po swojej stronie, by móc walczyć o złoto – cóż to już historia. Kolejne medale dołożyły pary deblowe Agata Lipska z Olą Zgierską – brązowe oraz Anna Lipska z Dagmarą Wierzbicką – srebrne. W grze podwójnej meżczyzn na najniższym stopniu podium stanęli Mateusz Jurewicz z Norbertem Jóźwiakiem. W grach indywidualnych kolejne dwa medale koloru brązowego zdobywa Karolina Wójtowicz i Jakub Sagan, który pojedynek wcześniej pokonał klubowego kolegę Norberta Jóźwiaka.
Podsumowując niedzielne zmagania można śmiało powiedzieć, że stały na wysokim poziomie i było też kilka niespodzianek. Walka o medale była niezwykle zacięta i miło było ogladać tenis stołowy na wysokim poziomie.

Gry indywidualne:
Karolina Wójtowicz i Jakub Sagan brązowe medale.
Gry deblowe:
Norbert Jóźwiak z Mateuszem Jurewiczem brązowe medale.
Agata Lipska z Aleksandrą Zgierską brązowe medale.
Ania Lipska z Dagmarą Wierzbicką z “MKS STS Lubartów” srebrne medale.
Gry mieszane:
Agata Lipska z Łukaszem Drzewieckim brązowe medale.
Karolina Wójtowicz z Mateuszem Jurewiczem brązowe medale.

Ponadto w niedzielnych zmaganiach wystąpili kolejni nasi zawodnicy, którzy co prawda nie zdobi medali, ale zdobyli kolejne cenne doświadczenie i wywieźli dla klubu punkty za miejsca do klasyfikacji generalnej, a są to:
Maria Karczmarz, Konrad Kudło Maksymilian Karczmarz, Rafał Pawłowski, Bartosz Kowalczyk, Wiktor Kudło.

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com