8,5 C
wtorek, 23 kwietnia, 2024

IMW Młodzicy i Juniorzy na 5+

Dzisiaj od rana rozgrywane były w Niedźwiadzie Mistrzostwa Województwa Młodzików i Juniorów. Jak na Lewart przystało wysłaliśmy armię tenisistów, by wywalczyć jak najwięcej tytułów mistrzowskich i miejsc medalowych. Zgodnie z oczekiwaniami nasze juniorki nie miały sobie równych, podzieliły pomiędzy siebie całe podium. Mistrzynią Województwa została Aleksandra ZGIERSKA, wygrywając w finale z Agatą LIPSKĄ, brąz wywalczyła Karolina WÓJTOWICZ. Kolejne tytuły Mistrzowskie w grze podwójnej Karolina WÓJTOWICZ i Agata LIPSKA oraz w grze mieszanej Mistrzami zostali Karolina WÓJTOWICZ i Artur SŁOMKA. Nieźle też wypadli Juniorzy, brązowy medal wywalczył Maksymilian KARCZMARZ oraz tytuł Wicemistrzów w grze podwójnej Wiktor KOZIOŁ i Bartosz WÓJTOWICZ.

Nasi Młodzicy kończyli zmagania bezpośrednio za strefą medalową, w grze podwójnej udało się wywalczyć brązowe medale Aleksandrze KARCZMARZ i Magdalenie LIPSKIEJ oraz Bartoszowi HABIE i Grzegorzowi MARZĘDZIE.

Poniżej klasyfikacja wszystkich uczestników dzisiejszych zawodów:

Juniorzy: 1m. Aleksandra ZGIERSKA, 2m. Agata LIPSKA, 3m. Karolina WÓJTOWICZ, 3m. Maksymilian KARCZMARZ, 5m. Wiktor KOZIOŁ, 9m. Bartosz WÓJTOWICZ, gra podwójna 1m. Agata LIPSKA i Karolina WÓJTOWICZ, 2m. Aleksandra ZGIERSKA i Maja Mazur (Sygnał), 2m. Wiktor KOZIOŁ i Bartosz WÓJTOWICZ, gra mieszana 1m. Karolina WÓJTOWICZ i Artur Słomka (Politechnika), 2m. Agata LIPSKA i Szymon Zguczyński (Włodawa), 3m. Wiktor KOZIOŁ i Łucja Rak (Szczebrzeszyn), 3m. Aleksandra ZGIERSKA i Maksymilian KARCZMARZ;

Młodzicy: 5m. Magdalena LIPSKA, 9m. Aleksandra KARCZMARZ, 5m. Grzegorz MARZĘDA, 9m. Bartosz HABA, gra podwójna 3m. Aleksandra KARCZMARZ i Magdalena LIPSKA, 3m. Grzegorz MARZĘDA i Bartosz HABA, gra mieszana 5m. Aleksandra KARCZMARZ i Filip Stępnicki (Gózd), 9m. Magdalena LIPSKA i Kacper Kiljański (Gózd).

Awans na Mistrzostwa Polski wywalczyli Aleksandra ZGIERSKA i Agata LIPSKA w Juniorkach oraz Wiktor KOZIOŁ w Juniorach. Gratulujemy awansów na MP, tytułów Mistrzowskich, Wicemistrzowskich, brązowych medali oraz wysokich lokat tuż poza podium:)! Brawo LEWARCIAKI!