3,6 C
Lubartów
sobota, 20 kwietnia, 2024

Nasz JÓZEK powołany do kadry narodowej.

Miło jest nam poinformować, że nasz zawodnik Norbert JÓŹWIAK po ostatnich występach na arenie krajowej został powołany do kadry Polski. Udział w mistrzostwach naszego kraju w kategorii seniorów był właśnie tym decydującym momentem w którym kunszt i talent naszego zawodnika został dostrzeżony przez szkoleniowców wysokiego szczebla.
Norbert do elitarnego grona trafił dzięki swojemu talentowi, który do dnia dzisiejszego był skrzętnie ukrywany. Mowa tu o dopracowanej do perfekcji szybkiej zmianie okładzin w czasie gry a to na czopa a to na antytopspina i wszystko to między setami. Pomocną dłoń w tej kwesti wyciągnął Pan Marian Sagan użyczając szybkosnącego kleju do kauczuku. Jak wychwyciła to jedna z kamer w czasie zawodów rangi mistrzowskiej podczas wziętego 1 minutowego czasu w piatym secie nasz zawodnik dokonał wymiany kompletu okładzin co przesądziło o dalszych losach całego spotkania. Był to kluczowy moment w którym kolegium sedziów i wnikliwej analizie trenerów zostało uznane jako majsterszytyk z niesamowitą precyzją. Nie tylko to co ma się w rękach i głowie wyćwiczone na treningach, ale też wyobraźnia asertywność i sposób działania w trudnych chwilach pozwala na odniesienie sukcesu. Przeciwnicy w kolejnych szczeblach rywalizacji wręcz nie wiedzieli czego sie można spodziewać i jaką okładziną zagra w czasie meczu zawodnik Lewartu i z jaką wyjdzie do kolejnego seta.

Cieszymy się z tak wielkiego uznania i docenienia naszego podopiecznego będącego wzorem do naśladowania dla podopiecznych naszego trenera Jakuba Sagana.

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com