22,9 C
Lubartów
poniedziałek, 5 czerwca, 2023

Nasz JÓZEK powołany do kadry narodowej.

Miło jest nam poinformować, że nasz zawodnik Norbert JÓŹWIAK po ostatnich występach na arenie krajowej został powołany do kadry Polski. Udział w mistrzostwach naszego kraju w kategorii seniorów był właśnie tym decydującym momentem w którym kunszt i talent naszego zawodnika został dostrzeżony przez szkoleniowców wysokiego szczebla.
Norbert do elitarnego grona trafił dzięki swojemu talentowi, który do dnia dzisiejszego był skrzętnie ukrywany. Mowa tu o dopracowanej do perfekcji szybkiej zmianie okładzin w czasie gry a to na czopa a to na antytopspina i wszystko to między setami. Pomocną dłoń w tej kwesti wyciągnął Pan Marian Sagan użyczając szybkosnącego kleju do kauczuku. Jak wychwyciła to jedna z kamer w czasie zawodów rangi mistrzowskiej podczas wziętego 1 minutowego czasu w piatym secie nasz zawodnik dokonał wymiany kompletu okładzin co przesądziło o dalszych losach całego spotkania. Był to kluczowy moment w którym kolegium sedziów i wnikliwej analizie trenerów zostało uznane jako majsterszytyk z niesamowitą precyzją. Nie tylko to co ma się w rękach i głowie wyćwiczone na treningach, ale też wyobraźnia asertywność i sposób działania w trudnych chwilach pozwala na odniesienie sukcesu. Przeciwnicy w kolejnych szczeblach rywalizacji wręcz nie wiedzieli czego sie można spodziewać i jaką okładziną zagra w czasie meczu zawodnik Lewartu i z jaką wyjdzie do kolejnego seta.

Cieszymy się z tak wielkiego uznania i docenienia naszego podopiecznego będącego wzorem do naśladowania dla podopiecznych naszego trenera Jakuba Sagana.

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com