asd
24 C
Lubartów
czwartek, 18 lipca, 2024

Nerwowe zwycięstwo 6:4 w Chełmie

W czwartkowy wieczór udaliśmy się do oddalonego Chełma, by zagrać z drużyną licząca się od lat w 2. lidze KS Ogniwo Chełm. W drużynie gospodarzy zagrali Paweł Widyński, Janusz Widyński, Tomasz Majewski i Adrian Kubajka. W Lewarcie wystąpili Jakub SAGAN, Konrad KUDŁO, Norbert JÓŹWIAK i Mateusz JUREWICZ.

Mecze na tym terenie nigdy nie należały do łatwych. Podobnie było i dzisiaj, gdzie po pierwszych grach singlowych zwycięsko wyszedł tylko Jakub wygrywając z Januszem, natomiast Konrad i Norbert przegrali minimalnie po 2:3, a Mateusz gładko uległ Adrianowi 0:3. Do debli przystąpiliśmy ze stanem 1:3. Dobre ustawienie sprawiło, że powróciliśmy do gry nie tracąc w żadnym z nich seta. Remis i ostatnie dwa rozdania przed drużynami. Norbert wygrywa gładko 3:0 z Januszem, Konrad przegrywa 0:3 z Adrianem, Jakub dzisiaj nie do zatrzymania, był klasą samą dla siebie punktując z Pawłem 3:0.

Wynik meczu 5:4 dla Lewartu i do ostatniego pojedynku stanęli Mateusz z Tomaszem. Świetnie rozpoczął się ostatni pojedynek, dwa sety wygrane przez Mateusza i potem z goła odmienny scenariusz. Tracimy seta i w czwartym Mateusz przegrywa już 4:8, potem 7:10 i zaczynają się z obu stron długie wymiany. Zimną krew zachowuje do końca i rzutem na taśmę przechylamy zwycięstwo w secie 12:10 i w meczu 6:4. Zagraliśmy dzisiaj zespołowo, buduje to charakter drużyny, gdzie mimo własnych porażek najważniejsze staje się końcowe zwycięstwo drużyny.

Nie zwalniamy tempa i jutro korzystając z dnia wolnego rozegramy o godzinie 19:00 kolejny pojedynek. Tym razem ugościmy zaprzyjaźnioną z Klubem drużynę Błękitnych.

Zapraszamy zatem kibiców na gorący doping, na pewno dostarczymy Wam dużo sportowych emocji.

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com