6,8 C
środa, 24 kwietnia, 2024

Nie do przejścia…

W pierwszy wtorek lipca rozegrany został kolejny punktowany turniej w cyklu „Pingpongowych Wtorków”. Dzisiaj udział wzięło aż trzech nowych zawodników tj. Grzegorz WOŁOWIK, Mirosław KORPYSZ oraz Piotr ROLA. Miło, że nasz turniej przyciąga kolejnych zainteresowanych sportowym przeżyciem wtorkowego wieczoru. Bardzo szybko, bo już w drugiej rundzie spotkali się Łukasz z Norbertem. Łukasz zachowuje spokój w końcówkach i na przewagi zamyka dwa pierwsze sety. Nic nie wskazuje, by mogło być inaczej niż kolejny raz Łukasz wygra z Józiem. W pięknym stylu Norbert wygrywa dwa kolejne sety i wracamy do powtórki ostatniego pojedynku. Piąty set zacięty do przejścia, dzisiaj jednak siły pod koniec opuszczają Łukasza i Józio melduje się w półfinale gdzie już czeka na niego waleczny jak zawsze Andrzej PAWŁOWSKI. Nie inaczej było i tym razem, po ciężkiej walce ponownie 3:1 wygrywa Norbert. Na dole tabeli z kolei Robert wygrywa z Bogdanem, a Jakub z Markiem. W półfinale zwycięża trener Jakub i finał kopiuj/wklej Norbert Jóźwiak z Jakubem SAGANEM.

Finał zapowiadał się z początku zgoła odmienny, w pierwszym secie 11:9 wygrywa Norbert, w drugim zaś 15:13 i stan meczu 2:0 dla Józia. Trener nie zamierza oddać pojedynku i zaczyna grać potężne topspiny jeden za drugim, spychając niemal pod ścianę przeciwnika. Norbert z trudem wraca piłeczkę na drugą stronę, lecz przez swoją zaciętość ponownie nie oddaje ani jednego seta w kolejnym pojedynku „tytanów”. W walce o trzecie miejsce zmierzyli się Andrzej z Robertem. Pomimo walki Andrzej nie może znaleźć recepty na zmienną i dokładną grę Roberta. Na prowadzeniu tym samym pozostaje bez zmian Józio, drugą lokatę utrzymuje Jakub, a na trzecim miejscu Robert.

Kolejne zmagania w cyklu „Pingpongowych Wtorków” już za tydzień, serdecznie zapraszamy już dziś wszystkich chętnych sportowych doznań:)