asd
27.9 C
Lubartów
czwartek, 18 lipca, 2024

Nie tylko trening!

We wtorek w Naszym obiekcie sportowym przy ul. Krzywe Koło 34a przewija się najwięcej zawodniczek i zawodników – nie inaczej było i tym razem. Najpierw rozpoczęliśmy trening najmłodszej grupy szkoleniowej, gdzie pokładane są największe nadzieje na sukcesy o zasięgu nie tylko wojewódzkim, ale i ogólnopolskim. O kondycję naszych maluchów w dniu dzisiejszym zadbali szkoleniowcy, na czele z trenerem Jakubem SAGANEM, którzy przygotowali różne atrakcje, m.in. tory przeszkód, stacje i inne rozrywki pomiędzy głównym treningiem i szkoleniem mozolnych elementów techniki gry w tenisie stołowym. Zajęcia cieszą się niebywałą frekwencją i nie są to tylko stali bywalcy. Dbanie o motorykę podopiecznych to ważne zadanie do zrealizowania na liście szkoleniowej. Lewart słynie z profesjonalnego podejścia w pracy z dziećmi i młodzieżą, które bezpośrednio przekładają się na wynik sportowy rok do roku, będąc liderem w województwie lubelskim w generalnej klasyfikacji klubowej. 

A wieczór, to co tydzień miejsce rozgrywek starszej części Klubu oraz zawodników przyjezdnych z terenu powiatu i województwa lubelskiego. Co nas przyciąga? Rozsławione rozgrywki “Pingpongowych wtorków”, gdzie możemy w ciągu tygodnia sprawdzić swoją formę turniejową w grze na punkty. W dzisiejszych zawodach udział wzięło 12 osób, których podzieliliśmy na 4 grupy. W losowaniu z uśmiechem na twarzy pomogła świeżo upieczona 18-stka Karolina WÓJTOWICZ. Grupy prezentowały się następująco: gr.1 Wiktor KOZIOŁ, Jakub SAGAN, Piotr, gr.2 Ireneusz KARCZMARZ, Agata LIPSKA, Błażej KUTA, gr.3 Marek WIERZBICKI, Jakub KOWALIK, gr. 4 Anna LIPSKA, Michał KUTA i Norbert JÓŹWIAK. Nie było większych niespodzianek na tym etapie turnieju. W doskonałej formie w dniu dzisiejszym Jakub KOWALIK, pozostali zwycięscy grup to Błażej KUTA, Jakub SAGAN i Norbert JÓŹWIAK, którym pozostała gra w najlepszej czwórce. Trener staje naprzeciwko Błażeja, z kolei Jakub KOWALIK zagra z Norbertem. Na pierwszym stole zgodnie z oczekiwaniami wygrywa Jakub SAGAN, na drugim zaś Jakub KOWALIK, dołączając do oczekującego w finale Jakuba SAGANA. Trener także utrzymuje najwyższą dla siebie formę i pomimo straconego seta wygrywa całość dzisiejszych zawodów. Gratulacje! 

3.miejsce i zarazem brązowy medal stał się udziałem “Józia”, który zrehabilitował się za wcześniejszą porażkę. Dziękujemy za przybycie i zapraszamy również na tygodniu.

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com