13 C
Lubartów
poniedziałek, 26 lutego, 2024

Niedzielne emocje

Wczoraj miała miejsce inauguracja sezonu ligowego kobiet w rozgrywkach II ligi. Nasze panie dołączają do rozgrywek, by wspólnie z mężczyznami walczyć o możliwość gry w barażach o I ligę. Swój mecz wyjazdowy po raz kolejny dostąpiła II drużyna męska.

Mecz kobiet przebiegł pod jedno dyktando, a nadzorował ich walkę powołany do sędziowania przez lubelski związek sędzia okręgowy Norbert JÓŹWIAK. Panie w składzie Karolina WÓJTOWICZ, Agata i Ania LIPSKIE, Aleksandra ZGIERSKA i Maria KARCZMARZ nie dały szans zawodniczkom z Zamościa wygrywając 9:1.

Wcześniej na własnym parkiecie wystąpili zawodnicy II ligi mężczyzn w składzie Mateusz JUREWICZ, Andrzej PAWŁOWSKI, Jakub SAGAN i Norbert JÓŹWIAK. Panowie rozgromili rywali wygrywając wszystkie pojedynki ustalając wynik meczu na 10:0, a bacznie przyglądała się zmaganiom Justyna. Powiedzenie „ciągnie wilka do lasu” nabiera tu większego wymiaru. Miło jest nam gościć wspierające nas postaci na różnych płaszczyznach.

Wyjazdowe spotkanie rozegrała III ligowa drużyna mężczyzn w składzie Błażej KUTA, Bartosz WÓJTOWICZ, Maksymilian KARCZMARZ oraz Wiktor KOZIOŁ, a udali się oni do oddalonej drużyny UKS Baczyński Biała Podlaska. W walce o wygraną w rolę szkoleniowca i opiekuna jednocześnie wcielił się tym razem rodzic Adam. Świetne wieści spłynęły również stąd, nasza II drużyna męska wygrywa zacięty pojedynek z drużyną z Białej Podlaski, pokazując tym samym, że chłopakom zależy na utrzymaniu się w III lidze i podnoszeniu swoich umiejętności w grze z bardziej doświadczonymi zawodnikami. Gratulacje LEWART, trzy mecze – trzy zwycięstwa, sportowa niedziela dobiegła końca.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com