19,2 C
Lubartów
sobota, 30 września, 2023

Od wtorku do wtorku

W dniu dzisiejszym tradycyjnie już odbył się 8. wieczorny turniej “Pingpongowych wtorków” w cyklu zimowym. Dzisiaj dopisało frekwencją, bo aż 18 zawodników wzięło udział, a nieco wcześniej gościliśmy 1-ligowego zawodnika ATS Akanza UMCS Lublin Marcina Litwiniuka, który współuczestniczył w ramach drugiej części treningu i krótko po nim rozegrał kilka meczy z naszymi zawodnikami. Witamy Marcina na pokładzie naszego pawilonu sportowego. 

W 1/8 finału rozegrane zostały m.in. pojedynki Agaty LIPSKIEJ i Aleksandry ZGIERSKIEJ, gdzie lepsza dzisiaj okazała się Agata, Marka Wierzbickiego z Maksymilianem KARCZMARZEM, który walczył do samego końca, by spróbować pokonać drugoligowego zawodnika ATS’u. Błażej KUTA zmierzył się z Andrzejem PAWŁOWSKIM, który dzisiaj był w wybornej formie. Kolejne starcie zawodniczek na wysokim poziomie to walka naprzeciwko siebie Anny LIPSKIEJ i Karoliny WÓJTOWICZ, która wychodzi dzisiaj zwycięsko z tej potyczki. W następnej rundzie Konrad KUDŁO pokonuje Agatę, Marek ulega Robertowi Baranowi, Andrzej PAWŁOWSKI w trzech setach zwycięża z Jakubem Kowalikiem oraz Jakub SAGAN eliminuje Karolinę. 

W meczach 1/2 finału wystąpili Konrad KUDŁO i Robert Baran oraz Andrzej PAWŁOWSKI i Jakub SAGAN. Ostatnie tygodnie ciężkich i regularnych treningów Konrada przekładają się bezpośrednio na wyniki sportowe. Nie inaczej było i dzisiaj, Konrad wygrywa półfinał, a do niego dołącza Jakub, który zwycięża z Andrzejem w turniejowej drabince. 

Finał to kolejna batalia Konrada KUDŁO, tym razem na celowniku stanął naprzeciwko trener Jakub SAGAN. Konrad w swoim stylu, efektownie i celnie trafia trudne piłki, wygrywając większość długich wymian i tym samym zwyciężą kolejny z rzędu finał “Pingpongowych wtorków”.  Gratulacje! W walce o 3.miejsce Andrzej pokonuje Roberta i to on uzupełnia najniższy stopień podium. 

Już niebawem, w tą niedzielę rozegramy kolejne spotkanie w rozgrywkach ligowych, a będzie to pojedynek w 3. Lidze Mężczyzn, gdzie drużyna Lewartu II na własnym parkiecie podejmie drużynę UKS Wola Osowińska. Trzymamy kciuki za naszą drużynę i zachęcamy do kibicowania na miejscu. Do zobaczenia!

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com