Free Porn
18,1 C
Lubartów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Ognisko i kiełbaski na zakończenie ferii z rakietką.

Przez okres dwóch tygodni w pawilonie sportowym przy Krzywym Kole 34a trwały jak co roku “Ferie z rakietką” Ferie jakże odmienne od tych które znaliśmy do tej pory. Pełny reżim sanitary, higiena i dystans oraz brak dzieciaków z zewnątrz to właśnie ferie 2021. W zajęciach brali udział tylko nasi wychowankowie i zawodnicy posiadajacy wykupione licencje w Polskim Związku Tenisa Stołowego. Nasi szkoleniowcy skupili się nad podniesieniem formy swoich podopiecznych, dokładnego serwisu oraz grze podwójnej. Każdy trening poprzedzony był dobrą rozgrzewką w której nie zabraklo elemntów gry w piłkę halową, gimnastyki oraz sportowego toru przeszkód.

“Bardzo żałujemy, że tej rekreacji i aktywnego wypoczynku nie mogliśmy dać Lubartowskim dzieciom, gdzyż co roku mieliśmy zawsze pełny obiekt i maksymalane obłożenie na takich zajęciach. Po nich zawsze pozostawała grupa najzdolniejszych którzy trenują do dziś” – mówi pierwszy trener tenisistów stołowych Jakub Sagan

Na zakończenie opiekunowie i rodzice zorganizowali ognisko i pieczenie kielbasek w pięknej zimowej scenerii jaka zapanowała w ostatnich dniach za oknem.
Do zobaczenia za rok, oby w lepszych innych warunkach i na pełnym luzie 🙂

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com