Free Porn
17 C
Lubartów
wtorek, 28 maja, 2024

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży – Ola w najlepszej 8-ce na Mistrzostwach Polski Kadetek i Kadetów

Przed południem ruszyła pierwsza runda Mistrzostw Polski Kadetek i Kadetów w ramach XXVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych „Podlasie 2022”. Białystok jest gospodarzem imprezy, w której mamy swoich przedstawicieli. Wśród kadetek Lewart reprezentuje Aleksandra ZGIERSKA, natomiast w kadetach Wiktor KOZIOŁ oraz Bartosz WÓJTOWICZ, wszyscy pod czujnym okiem trenera Jakuba SAGANA chcą uzyskać jak najlepszy wynik.
Jako pierwsza przy stole zameldowała się Ola, która zmierzyła się z zawodniczką słynnego polskiego klubu Dekorglass Działdowo zawodniczką Wiktorią Kowalską. W pięknym stylu Ola wygrywa swój pierwszy pojedynek 4:1 i melduje się w najlepszej 32-ce w kraju. Kadeci mimo walki ulegają w pierwszej rundzie. Wiktor przegrywa 1:4 z zawodnikiem Maksymilianem Sawina z Energa KTS Toruń, Bartosz natomiast z Maciejem Janik z KS Spójnia Warszawa. W turnieju pocieszenia zarówno Bartek jak Wiktor ulegają rywalom w tym samym stosunku 0:3 kończąc zmagania na Mistrzostwach Polski Kadetów w przedziale miejsc 49-64. W grach podwójnych Aleksandra wystąpiła razem z zawodniczką Małgorzatą Majchrzak z KS Spójnia Warszawa ulegając w walce 1/8 finału i kończąc na miejscach w przedziale 9-16. Wiktor z Bartkiem w grze podwójnej ulegli w pierwszej rundzie kończąc zmagania na miejscach w przedziale 17-32. W grach mieszanych zarówno Wiktor jak i Bartek w parach z kadetkami ulegli w swoich pierwszych pojedynkach kończąc na pozycji 33-64, natomiast Ola w parze z Maciejem Bieleckim z Heksa Niedźwica Duża wygrali 3:1 pierwszą rundę i przegrali w drugiej 0:3 zajmując miejsca 17-32.

Jak burza idzie przez turniej Aleksandra w grze singlowej, w następnym pojedynku z rozstawioną z nr6 zawodniczką Izabelą Perz z UKS Gryf Gdów wygrywa i to w jakim stylu 4:0! W następnym pojedynku w sobotnie popołudnie Aleksandra zmierzyła się ze swoją imienniczką Aleksandrą Kuzio z MKS Czechowice-Dziedzice rozstawioną z nr11 wygrywając po niesamowitej walce 4:3 tym samym sprawiła wszystkim miłą niespodziankę meldując się w czołowej 8-ce w kraju w swojej kategorii. W walce o medal Mistrzostw Polski Ola zmierzyła się następnie z rozstawioną z nr3 zawodniczką Natalią Gaworską z KU AZS UE Wrocław, gdzie musiała już uznać wyższość rywalki przegrywając 0:4. Gratulujemy Olu miejsca w przedziale 5-8 na Mistrzostwach Polski – BRAWO:)!

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com