18,7 C
Lubartów
wtorek, 21 maja, 2024

Ola Zgierska i Bartek Wójtowicz Mistrzami Województwa Lubelskiego na rok 2021 w kategorii Kadetów. Zdobyliśmy 18 medali.

Sobota upływa pod znakiem Mistrzostw Województwa młodzików młodszych i kadetów, które odbywają się w Niedźwiadzie. Pierwsze rozgrywki i pierwsze medale padły łupem naszych tenisistów. Wśród młodziczek na najwyższym stopniu podium w grze podwójnej stanęły Marysia Karczmarz i Maja Łakoma z Heksy Niedrzwica Duża . W tej kategorii wiekowej duet z Lewartu Michał Kuta i Piotr Karczewski wywalczyli brązowy medal. W grze podwójnej mieszanej Marysia Karczmarz i Michał Kuta zajęli drugie miejsce. W grach indywidualnych Marysia i Michał wywalczyli brązowe medale. Tuż poza podium znalazł się Piotr Karczewski i dalej Magda Lipska. W kategorii kadetek złoty medal i mistrzostwo województwa w grze podwójnej zdobyły Ola Zgierska i Maja Mazur Sygnał Lublin. Rewelacyjny zacięty mecz rozegrała nasza para deblowa Wiktor Kozioł i Bartosz Wójtowicz w finale z Szymonem Zguczyńskim i Piotrem Goszczyńskim. Po wyrównanej walce nasz młody zespół deblowy uległ dopiero w piątym secie. Chłopcy wywalczyli srebrny medal. Brązowy medal wywalczyła nasza druga para z Lewartu Maks Karczmarz i Wiktor Kudło. W grach podwójnych mieszanych srebrny medal wywalczyli Wiktor Kozioł i Ola Zgierska. Trzecie miejsce i brązowy medal zdobyli Maksymilian Karczmarz i Osial Wiktoria z Dynama Gózd. Rewelacyjnie spisali się nasi kadeci w grach indywidualnych mamy dwójkę Mistrzów województwa. Ola Zgierska stanęła na najwyższym stopniu podium. I Bartek Wójtowicz w rewelacyjnym stylu pokonał Szymona Zguczyńskiego bez straty seta. Brązowy medal w mistrzostwach wywalczył Wiktor Kozioł. Tuż poza podium znaleźli się Maks Karczmarz i Wiktor Kudło. Wielkie gratulacje dla wszystkich naszych zawodników trenera Jakuba Sagana i rodziców którzy opiekowali się tenisistami podczas zawodów.
To piękny dorobek bo aż 18 medali zdobli moi podopieczni. Najbardziej cieszą tytuły mistrzowskie w grach indywidualnych pokazując że procesz szkolenia idzie w dobrym kierunku -powiedział po zawodach w Niedźwiadzie trener Jakub Sagan.

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com