3,6 C
sobota, 20 kwietnia, 2024

Ola Zgierska na pierwszym OTK-u w Krośnie

W dniach 21-23 września w Krośnie odbywa się pierwszy Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny młodziczek i młodzików. W zawodach tych bierze udział Ola Zgierska która wygrała eliminacje wojewódzkie. Nasza zawodniczka zagrała trzy mecze w grupie. Mimo, że startowała z teoretycznie najsłabszej czwartej pozycji zdołała wywalczyć jedno zwycięstwo z wyżej rozstawioną zawodniczką z MKS Wolavia Wołów. Ola zajęła trzecie miejsce w grupie co nie dało jej szansy wejścia do premiowanej 32-ki by w ten sposob zapewnic sobie udzial w kolejnym grand prix. W walce o miejsca 33-40 nasza podopieczna uległa Annie Czabańskiej zawodniczce GUKS Gorzkowice. Ostatecznie Ola uplasowała się na miejscach 41-48. Był to jej pierwszy ogólnopolski występ w tej kategorii wiekowej i tak naprawdę to chyba przegrala Ola walkę ze stresem i tremą bo drzemie w niej spory potencjał, co udowodniła w czasie swoich pojedynków. Wszystkie przeciwniczki Oli były o rok starsze i barierę owego stresu miały już za sobą. Gratulujemy dobrego debiutu na arenie ogólnopolskiej gdzie naszą zawodniczkę wspierali trener Jakub Sagan oraz tata Andrzej.