Free Porn
14,2 C
Lubartów
poniedziałek, 27 maja, 2024

„Ósemka” zwycięża

Drużyna mężczyzn rozegrała wyjazdowe przedbarażowe spotkanie w walce o 1. Ligę. W ramach przypomnienia na własnym parkiecie ulegliśmy zawodnikom UKS „Ósemka” Białystok 3:7. Wtedy najlepiej punktującym był Norbert JÓŹWIAK zdobywając 2pkt i 1 oczko dorzucił trener Jakub SAGAN. Składy obu drużyn niezmienne, gospodarze wystąpili w składzie Piotr Zdziennicki, Michał Jurczuk, Kacper Perkowski i Rafał Marczykowski. Lewart natomiast reprezentowali Maksymilian KARCZMARZ, Jakub SAGAN, Mateusz JUREWICZ, Norbert JÓŹWIAK i Konrad KUDŁO.

Tym razem nastąpiła zamiana zawodników stołami względem pierwszego pojedynku i już po pierwszych grach Norberta i Maksa widać było, że będzie to trudne spotkanie. Ulegamy w obu pojedynkach 3:0 i do stołów podchodzą Jakub SAGAN i Mateusz JUREWICZ. Ku naszej uciesze oba mecze wygrane w stosunku 3:1, Jakub z Rafałem i Mateusz z Michałem. Deble po raz kolejny nie były dla nas łaskawe, pomimo piłek meczowych Mateusz i Norbert przegrywają 2:3 z Piotrem Zdziennickim i Rafałem Marczykowskim. Jakub i Maks również po walce przegrywają i dwumecz niestety jest już przesądzony. Wynik 4:2 przekreśla losy startu naszych zawodników w barażach. Najładniejsze spotkanie ponownie z udziałem zawodnika Kacpra Perkowskiego, tym razem z Jakubem SAGANEM. Stalowe nerwy obu zawodników w końcówkach i walka na przewagi w piątym secie sprawiły, że co chwilę dało się słyszeć głośne brawa z ławki obu drużyn. Niepokonany w grach singlowych w tej odsłonie okazał się Jakub zdobywając 2pkt i dopisując 3 oczko dla naszej drużyny. Mateusz po emocjonującej walce z Piotrem ulega 1:3, pomimo starań Maks i Norbert także przegrywają swoje pojedynki i ponownie jak w pierwszym meczu przegrywamy 7:3. Przeciwnik tym razem był za silny, zabrakło również pojedynków przy stole Konrada, który był filarem w naszych meczach jeśli chodzi o zdobycze punktowe w drugiej rundzie. W roli trenera Konrad dwoił się i troił jednak nie potrafiliśmy przeciwstawić się silnej miejscowej drużynie.

Liga dobiegła końca, a tym samym mecze na ten sezon Lewartu zarówno drużyny kobiet jak i drużyn  mężczyzn. Obie ekipy wygrywają 2. Ligę Lubelską i w przedbarażach ulegają drużynom z Białegostoku, 3. Ligę kończymy na 6m. w grupie awansowej, więc pewne utrzymanie naszych młodszych podopiecznych. W najbliższych miesiącach skupimy się na przygotowaniach w okresie wakacyjnym, by być jeszcze mocniejszym przeciwnikiem w sezonie 2023/2024.

Dziękujemy wiernym kibicom za wspieranie nas zarówno w tych łatwiejszych spotkaniach jak i kluczowych, trudnych pojedynkach. Walczyliśmy przez sezon do ostatniej piłeczki i za kilka miesięcy wrócimy jeszcze silniejsi i bogatsi o kolejne doświadczenia barażowe:)

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com