7,3 C
Lubartów
środa, 24 kwietnia, 2024

Pingpongowe wtorki dobiegły końca.

29.11.2016 roku rozegrany został finał „Pingpongowych wtorków” w kategorii Młodzież. Była to ostatnia odsłona cyklu 10 turniejów, które były rozgrywane od 13.09. 2016 r. Wiadomo było, że o pierwsze miejsce powinno walczyć trzech juniorów i kadet-Bartek Kowalczyk. Wyniki  meczów pomiędzy nimi z ostatnich lat wskazywały, że trudno było wskazać faworyta. Po zaciętej rywalizacji 1 miejsce zajął Błażej Warpas, który w finale pokonał Bartka. W meczu o 3 miejsce Marcin Jaszczuk pokonał Łukasza Drzewieckiego.

Ciekawie było w meczach o miejsca 5-8. Tak się złożyło, że była to taka cicha rywalizacja pomiędzy dziewczętami i chłopcami. Tym razem z tej rywalizacji zwycięsko wyszły dziewczyny, które pokonały chłopców 4:0 i to one spotkały się w meczu o 5 miejsce. Chłopcom pozostała walka o miejsce 7.

Końcowa rywalizacja

  1. Błażej Warpas
  2. Kowalczyk Błażej
  3. Jaszczuk Marcin
  4. Drzewiecki Łukasz
  5. Aleksandra Powroźnik
  6. Anna Lipska
  7. Rafał Pawłowski
  8. Damian Borzęcki

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim zawodniczkom i zawodnikom, którzy uczestniczyli w Pingpongowych wtorkach za wzorową, sportową rywalizację. Podziękowania należą się także Marianowi Saganowi, który był sędzią głównym zawodów.

Rozegranie „Pingpongowych wtorków” oraz zakup nagród  możliwy był dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta Lubartów. Koordynatorem „Pingpongowych wtorków” był Andrzej Pawłowski.

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com