Free Porn
13,2 C
Lubartów
wtorek, 28 maja, 2024

Podsumowanie “Pingpongowych Wtorków”

Od 22 września 2016 roku w Lubartowie w każdy wtorek rozgrywano cykl turniejów w ramach kolejnej edycji „Pingpongowych wtorków”, których organizatorem był MKS Lewart Lubartów. Piąta już edycja przebiegała pod hasłem: „Gra w ping ponga od używek odciąga”. Rywalizowano w dwóch kategoriach : „Młodzież” i „Open”. Rozegrano 9 turniejów eliminacyjnych, w których wzięło udział 70 osób (9 zawodniczek i 61 zawodników). W turniejach wzięło udział wielu wychowanków i byłych zawodników Lewartu Lubartów: Joanna Stachyra(Iwanek), Edyta Kubera(Wójcik), Jarosław Woźniak, Robert Baran, Wojciech Zalewski, Jakub Kowalik, Konrad Kudło, Adrian Stachyra, Mariusz Baranowski, Przemysław Powroźnik. Wśród uczestników kategorii „Młodzież” organizatorzy przeprowadzili konkurs plastyczny: „Sport-tak, używki-nie”. Wszyscy uczestnicy otrzymali foldery promujące zdrowy styl życia i ostrzegające o negatywnym wpływie wszelkiego rodzaju używek na zdrowie człowieka. Po rozegraniu 9 turniejów po ośmiu zawodników z każdej kategorii uzyskało awans do turnieju finałowego. Dnia 22.11.2016 roku rozegrano finał kategorii „Open”. Wyniki:

 

1. Sagan Jakub
2. Jóźwiak Norbert
3. Baranowski Mateusz
4. Baran Robert
5. Drzewiecki Łukasz
6. Olek Krzysztof
7. Warpas Błażej
8. Jaszczuk Marcin
Tydzień później: 29.11.2016 roku rozegrany został finał w kategorii „Młodzież”.
Wyniki:
1. Błażej Warpas
2. Kowalczyk Błażej
3. Jaszczuk Marcin
4. Drzewiecki Łukasz
5. Aleksandra Powroźnik
6. Anna Lipska
7. Rafał Pawłowski
8. Damian Borzęcki
Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim zawodniczkom i zawodnikom, którzy uczestniczyli w „Pingpongowych wtorkach” za wzorową, sportową rywalizację. Słowa podziękowania należą się sędziemu głównemu, Marianowi Saganowi, który czuwał nad sprawnym przeprowadzeniem turniejów eliminacyjnych i finałowych.
Rozegranie „Pingpongowych wtorków” oraz zakup nagród możliwy był dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta Lubartów. Koordynatorami zawodów byli: Dariusz Borzęcki i Andrzej Pawłowski.

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com