8,7 C
piątek, 29 marca, 2024

Podsumowanie rozgrywek Grand Prix LZS luty 2020-grudzień 2021 roku.

11 grudnia w Niedźwiadzie odbyła się ostatnia edycja najdłuższego chyba cyklu Grand Prix LZS w historii rozgrywek . W siódmym turnieju wzięło udział ośmioro zawodników z Lewartu. Pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych zajęli Maks Karczmarz – junior i Błażej Kuta – młodzik. W młodziczkach czwarta była Ola Karczmarz piąta Magda Lipska. Młodzicy Michał Kuta i Piotr Karczewski zajęli kolejno 8 i 9 miejsce. W kategorii seniorek druga była Agata Lipska a Ania Lipska zajęła miejsce 3/4. W dniu dzisiejszym przedstawiona została klasyfikacja generalna po 7 turniejach i wręczone nagrody za najwyższą ilość zdobytych punktów podczas całej edycji. W klasyfikacji pierwsze miejsca w kategorii młodzik zdobył Błażej Kuta, w kategorii junior Maks Karczmarz, w kategorii młodziczek Marysia była druga podobnie jak Agata wśród seniorek.
Podsumowując cały cykl turniejowy można śmiało powiedzieć że zawodnicy Lewartu najczęściej spośród innych klubów stawali na podium w turniejach oraz w klasyfikacji generalnej . Był to chyba ostani tak liczny występ naszych podopiecznych, gdyż z roku na rok spada poziom rozgrywek i ilość biorących w nim udział zawodników.