asd
27.9 C
Lubartów
czwartek, 18 lipca, 2024

Porażka z Wolą Osowińską

W niedzielne popołudnie doszło do starcia rewanżowego na własnym parkiecie Lewartu. III Ligowa drużyna mężczyzn MKS Lewart AGS II Lubartów gościła drużynę UKS Wola Osowińska. W drużynie gości wystąpili Krzysztof Olek, Łukasz Bernat, Radosław Drewienkowski i Marcin Trochim, natomiast gospodarzy reprezentowali Wiktor KOZIOŁ, Maksymilian KARCZMARZ, Andrzej PAWŁOWSKI i Bartosz WÓJTOWICZ.

Mecz już od samego początku nie układał się po naszej myśli. Goście po pierwszym rozdaniu gier singlowych wyszli na prowadzenie 3:1, a punkt zdobył tylko Andrzej wygrywając z Radkiem. Deble zostały podzielone pomiędzy dryżyny i wynik meczu 2:4. Bardzo ciekawy pojedynek stoczył Wiktor w drugiej odsłonie, a zmierzył się z Łukaszem. Piękne i celne uderzenia w grze na czopa sprawiły, że to właśnie Wiktor wyszedł ze spotkania zwycięsko i to w jakim stylu, bo w trzech setach – brawo! Kolejne pojedynki kolegów z drużyny zakończyły się porażkami i niestety wynik również dla drużyny UKS Wola Osowińska 3:7.

Nie zabrakło dzisiaj walki i za to między innymi należy się uznanie, że ciężkiemu przeciwnikowi próbowaliście stawić czoła. Punkty dla Lewartu zdobyli dzisiaj 1,5 Andrzej, 1 Wiktor i 0,5 Maks.

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com