test
16.8 C
Lubartów
poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Powiew świeżości

Dzisiejszy turniej przebiegł w nieco luźniejszej obsadzie. Na 6. już turniej „Pingpongowych Wtorków” stawiło się dziesięcioro zawodników. Witamy kolejnego uczestnika zawodów jesiennego cyklu Andrzeja BICHTĘ.

W grach ćwierćfinałowych zmierzyli się kolejno Norbert JÓŹWIAK z Andrzejem ZGIERSKIM, gdzie lepszy okazał się lider rozgrywek – Norbert, Aleksandra ZGIERSKA z Anną LIPSKĄ – tutaj zwycięstwo odniosła tym razem Ania po pięciosetowej batalii. W dolnej części tabeli Jakub KOWALIK zwycięża z Karoliną WÓJTOWICZ, natomiast w pojedynku Marka WIERZBICKIEGO z Jakubem SAGANEM zwyciężył trener.

Pierwszy mecz półfinałowy to klubowy pojedynek męsko-żeński Lewartu tj. Norberta i Anny. Ania mimo zaciętości w grze ulega w trzech setach, natomiast w drugiej połówce tabeli Jakub SAGAN zwycięża z Jakubem KOWALIKIEM 3:1.

W meczu o trzecie miejsce stawili się przy stole Aleksandra i Marek. Pewnie grająca zawodniczka w pięknym stylu wygrywa z zawodnikiem 2. ligowego zespołu ATS Akanza UMCS Lublin.

Finał to kolejny już pojedynek z serii gier Norberta z Jakubem, rozegrany odmiennie w nieco sennym klimacie ;P. Od początku pojedynku Józio narzucił trenerowi swój styl gry, który nie mógł dzisiaj odnaleźć recepty na specyficzne zagrania przy siatce i w kontrataku od stołu przeciwko solidnej grze Norberta, który wygrywa po raz czwarty z sześciu dotychczas przeprowadzonych turniejów.

Dziękujemy za przybycie wszystkim uczestnikom i zachęcamy do wzięcia udziału za tydzień. Do zobaczenia!

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com