9 C
Lubartów
czwartek, 18 kwietnia, 2024

Pracowity weekend dziewcząt w czwartej lidze.

Aż trzy mecze w weekend zagrały dziewczęta w rozgrywkach czwartej ligi. W sobotę rywalizowały z zespołem UKS Niemce. Mecz zakończył się wynikiem 10:1 dla naszych zawodniczek. W spotkaniu pierwszy raz wystąpiły dwie młodziutkie tenisistki: Ola Zgierska i Marysia Karczmarz. Ola podobnie jak starsze koleżanki wygrała wszystkie swoje partie zdobywając 2,5 punktu.
W niedzielne przedpołudnie gościliśmy na pawilonie lidera czwartej ligi zespół MKS STS Lubartów. W meczu tym wystąpiły wszystkie nasze tenisistki. Obok doświadczonych Ani i Agaty stanęły do rywalizacji Ola Zgierska, Paulina Szalast, Zuzanna Kozioł i Marysia Karczmarz. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 10:2.
Po południu dziewczyny zagrały już w podstawowym składzie z drużyną UKS Ekonomik Biała Podlaska. Nasze zawodniczki wygrały spotkanie 10:4. Bardzo dużo meczy kończyło się dopiero w piątym secie.Nasze panie grają już bardzo odważnie, potrafiąc wyciągać wnioski z popełnionych błędów. Punkty wywalczyły:
Julia Wójcik-3,5pkt.
Anna Lipska-2pkt.
Agata Lipska-2pkt.
Karolina Wójtowicz-1,5pkt.
Kasia Jusiak-1pkt.
Brawa dla dziewczyn za waleczność przy stole i podziękowania dla Pana Andrzeja Pawłowskiego za prowadzenie zawodniczek podczas meczów, udzielanie cennych wskazówek bez których ciężko byłoby osiągnąć dobre wyniki.

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com