19,3 C
Lubartów
wtorek, 21 maja, 2024

Remis był w kieszeni a zwycięstwo na wyciągnięcie ręki…

Zespoł BAJM przed laty nagrał utwór ”JÓZEK NIE DARUJĘ CI TEJ NOCY” Tytuł tej piosenki jest adekwatny do dzisiejszego występu naszego zawodnika 🙂

W dniu 19 grudnia nasza pierwszoligowa drużyna rozegrała chyba najbardziej emocjonujące spotkanie w tym sezonie. Do Lubartowa zagościł zespół MLUKS DWÓJKA Rawa Mazowiecka pod kierownictwem Pana Zbigniewa Bajana. Emocje rozpoczęły się już w pierwszych spotkaniach. Pierwsze 4 mecze i cztery porażki. Najbardziej szkoda pięciosetowych spotkań Jakuba Sagana z Marcelem Błaszczykiem i Łukasza Drzewieckiego z Jakubem Gierachem gdzie szczęście było tuż tuż. Dopiero zwycięstwa w grach podwójnych dały naszym tenisistom siłę do dalszej walki. Kolejne wygrane zanotowali Jakub Sagan z Jakubem Gierachem i Mateusz Jurewicz z Jakubem Polańskim. Porażka Bartka Kowalczyka z Marcelem Błaszczykiem rozwiała nasze nadzieje na wygraną.

W ciężkiej sytuacji stanął NORBERT JÓŹWIAK w meczu z Damianem Rybakiem. Nasz tenisista prowadził już 2:1 i w czwartym secie 10 : 4. To co się stało dalej to jak CZARNY ZŁY SEN z którego nie można się wybudzić. Przeciwnik doprowadził mecz do stanu 2:2 i wygrał całe spotkanie. Rywalizacja w całym spotkaniu była naprawdę wyrównana, pięć meczy rozstrzygnęło się dopiero w piątym secie.
Dziękujemy chłopakom za dostarczone emocje. Pomimo niekorzystnego wyniku walka była naprawdę zacięta.

Tuż po meczu męskiej drużyny do rywalizacji przystąpiły nasze panie. Przeciwnikiem była drużyna z Wrocławia. Spotkanie zakończyło się porażką 9:1. Punkt dla zespołu wywalczyła para deblowa Ania i Agata Lipskie. O włos od zdobycia punktu w grze indywidualnej była Agata, która uległa w piątym secie Zuzannie Gaworskiej. Były to już ostatnie spotkania ligowe w tym roku. Przy stołach spotykamy się dopiero w styczniu.

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com