5,7 C
Lubartów
czwartek, 25 kwietnia, 2024

Robert Baran i Bartosz Kowalczyk najlepsi na inaugurację „Pingpongowych wtorków”

36  zawodników wzięło udział w rozegranym w dniu 19 września pierwszym turnieju Pingpongowych wtorków. Przed turniejem Open rozegrano turniej w kategorii Młodzież. Wystartowało 11 zawodników. Zwyciężył Bartosz Kowalczyk, który w finale pokonał swoją klubową koleżankę Anię Lipską. Trzecie miejsce zajęła Karolina Wójtowicz a czwarte siostra Ani Agata. W kategorii Open, w której udział wzięło 27 zawodników bezkonkurencyjnym okazał się Robert Baran, który w finale pokonał Tomasza Słomkę. Trzecie miejsce zajął Jakub Sagan a czwarte Bartosz Kowalczyk, co należy uznać za dużą niespodziankę. Na miejscach 5-6 uplasowali się Norbert Jóźwiak i Mateusz Baranowski. Na 7-8 zawody ukończyli Andrzej Pawłowski i Robert Bielecki. Turniej został zorganizwaony dzięki wsparciu Burmistrza Miasta Lubartów oraz firmie Fer-Plast związanej z naszym klubem już od kilku lat, ktorej właściciele ufundowali cenne nagrody. Szczegółowe wyniki wkrótce w zakładce Pingpongowe wtorki.