asd
29 C
Lubartów
środa, 17 lipca, 2024

Rodzinne zmagania

Dzisiaj odbył się mini turniej rodzinny w naszym pawilonie sportowym na ul. Krzywe Koło 34a. Wszystko to za sprawą wspólnego pomysłu grających na co dzień zawodników, by koniec roku uczcić wspólnym rodzinnym graniem. Nie od dziś wiadomo, że w Lewarcie da się odczuć ducha rodziny, który towarzyszy grającym zawodnikom na treningach, meczach, zawodach jak i poza nimi na spotkaniach klubowych.

Do turnieju przystąpiło 13 rodzin, podzielonych w dwóch kategoriach młodszej i starszej, którzy w miłej atmosferze stanęli za tenisowymi stołami najpierw w grach grupach, by potem awansować do fazy pucharowej. W kategorii młodszej wystąpiły rodziny SAGAN Marcel i Marian, POLAK Mieszko i Maciej, LIPSCY Magdalena i Jakub, KARCZMARZ Aleksandra i Ireneusz, POLAK Filip i Paweł oraz GRYZIO Robert, Artur i Antoni.

W grupie starszej wystartowali PAWŁOWSCY Rafał i Andrzej, KUDŁO Wiktor i Konrad, KUTA Michał i Błażej, LIPSCY Agata i Anna, WÓJTOWICZ Bartosz i Karolina, KARCZMARZ Maria i Maksymilian oraz BARAN Hubert i Robert.

W pierwszym półfinale kategorii młodszej zmierzyły się rodziny SAGAN i POLAK F/P, drugi półfinał LIPSCY i KARCZMARZ. Po zaciętych partiach w finale spotkali się SAGAN i KARCZMARZ. Zwycięzcami grupy młodszej została rodzina KARCZMARZ.

W grupie starszej w półfinale zmierzyli się PAWŁOWSCY i WÓJTOWICZ, zaś w drugim pojedynku KUTA i LIPSCY. Zwycięzcami okazali się PAWŁOWSCY i LIPSCY i to te drużyny zagrały w finale. Najlepszą rodziną w kategorii starszej okazali się PAWŁOWSCY.

Poniżej przedstawiamy końcową klasyfikację dzisiejszego turnieju:

Młodsza 1.KARCZMARZ, 2.SAGAN, 3.POLAK F/P, 3.LIPSCY, 5.POLAK M/M, 6.GRYZIO.

Starsza 1.PAWŁOWSCY, 2.LIPSCY, 3.KUTA, 3.WÓJTOWICZ, 5.BARAN, 6.KUDŁO, 7.KARCZMARZ.

Wszystkim startującym dzisiaj rodzinom GRATULUJEMY:)!

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com