14,8 C
piątek, 29 marca, 2024

Ruszyła jesienna runda rozgrywek LZS.

Kłoczew to kolejny przystanek podczas rozgrywek wojewódzkich LZS. Niezmiennie i od lat nie mogło zabraknąć w nich naszych podopiecznych, którzy w ten sposób po cało tygodniowym treningu jadą sprawdzić swoją formę. Tym razem dziesięcioosobowa grupa była pod kierownictwem Pana Jarosława Lipskiego będącego opiekunem a zarazem koordynatorem poczynań tenisistów Lewartu. Wśród młodzików wygrał po raz kolejny Wiktor Kozioł, a na czwartym miejscu uplasował się Błażej Kuta, który stoczył zacięty pojedynek o wejście do finału z Jackiem Kołaczem ulegając 3/2. Na nieco dalszej pozycji zawody zakończył Michał Kuta. Wśród młodziczek na miejscach 5/6 uplasowały się Paulina Szalast i Maria Karczmarz, tuż za nimi na pozycjach 7/8 znalazła się Zuzia Kozioł. Nasze dwie seniorki Ania Lipska i Julka Wójcik spotkały się w meczu o wejście do finału, tym razem lepsza okazała się Julka, która w finale uległa 3:1 i zdobyła srebrny medal. Ania zajęła miejsce tuż za podium a Kasia Jusiak uplasowała się na pozycjach 5/6. Jedynym seniorem który reprezentował barwy Lewartu był pan Andrzej Zgierski. Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy a wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani ciepłym bigosem. Podziękowania dla rodziców którzy wożą swoje dzieci na turniej, aby nabierały doświadczenia wśród mniej lub bardziej doświadczonych tenisistów.