9,6 C
wtorek, 23 kwietnia, 2024

Rzeszów i Gliwice silniejsze od Lewartu. Punkt Łukasza i debiut Oli Zgierskiej.

2:8 panowie, 1:9 panie ulegli w meczach, w rozgrywkach pierwszej ligi. W spotkaniu z Politechniką Rzeszów honorowe punkty zdobyli Łukasz Drzewiecki i Jakub Sagan. Dla Łukasza był to pierwszy zwycięski pojedynek w rozgrywkach pierwszej ligi. Nasz zawodnik wygrał spotkanie z Szymonem Seroką. W meczu zagrali też Norbert Jóźwiak, Mateusz Jurewicz i Bartosz Kowalczyk. W rywalizacji dziewcząt honorowy punkt zdobył debel Ania Lipska i Karolina Wójtowicz. Walka była zacięta, w grach indywidualnych Ania Lipska oba swoje pojedynki przegrała dopiero w piątym secie. Swój debiut w rozgrywkach pierwszej ligi odnotowała młodziutka Ola Zgierska. Mimo przegranego spotkania 3:1 bardzo cieszy wygrany set, a cale to spotkanie było bardzo wyrównanym pojedynkiem. Zaciętość w walce naszej Aleksandry pokazuje iż trzeba częściej dawać jej szans na granie w pierwszoligowych spotkaniach przez co będzie nabierać pewności siebie i jak że potrzebnego doświadczenia. W spotkaniu zagrały też Julia Wójcik i Agata Lipska.