Free Porn
18,1 C
Lubartów
poniedziałek, 27 maja, 2024

Sekcja Tenisa Stołowego MKS Lewart AGS Lubartów pierwsza w klasyfikacji generalnej klubów

Zakończył się sezon rozgrywkowy 2021/22 w tenisie stołowym na lubelszczyźnie.

Podczas podsumowania sklasyfikowano 38 klubów z czego MKS Lewart AGS Lubartów kolejny rok z rzędu z sumą 19978 punktów zdobył pierwsze miejsce w województwie. Wygrywamy współzawodnictwo aż w siedmiu kategoriach wiekowych wśród kobiet i mężczyzn. Z tej okazji Burmistrz Miasta Lubartów Pan Krzysztof Paśnik pogratulował naszym szkoleniowcom i zawodnikom tak dobrej pracy i osiągniętego wyniku.

– jako miasto wspieramy sport i jestem dumny, że nasze starania przekładają się na sukcesy szkolnej młodzieży. Cieszę się, że mamy tak dobrych zawodników i trenerów którzy wkładają całe swoje serce w pracę z zawodnikami, czego efektem jest po raz kolejny bycie najlepszym na Lubelszczyźnie – powiedział Pan Burmistrz podczas spotkania które odbyło się w Urzędzie Miasta.

Podczas wizyty w urzędzie spotkaliśmy też panią Małgosię Kanar – córkę założyciela Lewartu pana Leszka Wójcika, która również pogratulowała nam sukcesu. Przed nami teraz zasłużony odpoczynek i przerwa na wakacje. Co prawda tylko miesięczna bo już na początku sierpnia wznawiamy cykle treningowe połączone z planowanym obozem dochodzeniowym na terenie naszego miasta.

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com