asd
27.9 C
Lubartów
czwartek, 18 lipca, 2024

Piątkowy sparing Kobiet z Akanzą

Zgodnie z zapowiedzią w ramach przygotowań w dniu dzisiejszym Nasze Panie rozegrały mecz sparingowy z 1.Ligową drużyną ATS Akanza UMCS Lublin.

Gospodarze wystąpili w składzie Agata LIPSKA, Aleksandra ZGIERSKA, Karolina WÓJTOWICZ, Anna LIPSKA, natomiast goście Aleksandra Jeżewska, Weronika Szewczak, Kamila Głodek, Marek Wierzbicki, Filip Grajewski.

Początek meczu zapowiadał się obiecująco. Single wygrały Aleksandra z Weroniką oraz Anna z Markiem dokładając do tego jeszcze dwie zwycięskie gry deblowe. Lewart wyszedł na prowadzenie 4:2. Niestety później zgoła odmienna sytuacja, wszystkie cztery single po stronie Akanzy, dwa z nich zakończyły się po pięciosetowej walce. Trzecia odsłona gier singlowych na remis, wygrywają ponownie Anna z Weroniką, natomiast Aleksandra z Filipem. Wynik końcowy dzisiejszego sparingu 6:8 na korzyść drużyny z Lublina.

Dziękujemy za przybycie i dostarczenie Naszym Paniom sportowej rywalizacji. We wtorek w Lublinie odbędzie się spotkanie rewanżowe. Trzymamy kciuki za jak najlepszy wynik, powodzenia!

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com