-4,3 C
Lubartów
wtorek, 5 grudnia, 2023

“Sport to zdrowie – uświadom to sobie!”

Dobiegł końca okres przygotowań naszych pociech do sezonu 2022/2023 na dochodzeniowym obozie szkoleniowym zorganizowanym  w ramach projektu finansowanego przez Urząd Miasta Lubartów “Program Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii”, w pawilonie sportowym ul. Krzywe Koło 34a.

W środę miało miejsce podsumowanie obozu, a po treningu kończącym wszyscy uczestnicy mogli uzupełnić spalone wcześniej kalorie przepysznymi pizzami 🙂 Jest nam niezmiernie miło, że kolejny raz mieliśmy możliwość organizacji Projektu, z którego dzieci chętnie i licznie korzystały przez ten okres oraz mocno się zaangażowały przygotowując m.in. prace, którymi wraz z nimi chcieliśmy się pochwalić.

Chcieliśmy również podziękować wszystkim zaangażowanym w Projekt, Urzędowi Miasta za jego sfinansowanie, trenerowi, szkoleniowcom, sparingpartnerom oraz rodzicom pociech za pomoc przy jego organizacji, a także wam zmotywowanym uczestnikom treningów, bez których realizacja nie miałaby miejsca w naszym obiekcie.

Do zobaczenia na codziennych treningach!

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com