test
18.6 C
Lubartów
poniedziałek, 17 czerwca, 2024

Spotkanie u Burmistrza Miasta Lubartów.

W dniu dzisiejszym 7 lipca odbyło się spotkanie Pana Burmistrza Miasta Krzysztofa Paśnika z trenerem sekcji tenisa stołowego Lewartu Jakubem Saganem. Burmistrz pogratulował tenisistom Lewartu I-go miejsca w klasyfikacji generalnej klubów Lubelszczyzny – “Cieszę się, że jako miasto mogliśmy wesprzeć przez caly sezon działania sekcji tenisa w szkoleniu naszej młodzieży, a dzięki ich sukcesom promować nasze miasto na arenie wojewódzkiej i krajowej”
To budujące, że władze naszego miasta zauważają wyniki naszej ciężkiej pracy. Cieszymy się że współpraca na lini miasto-klub jest obopulną korzyścią, za ktorą idą z naszej strony sukcesy i osiągnięcia.
“Jesteśmy dumni, że za naszą sprawą mogliśmy znowu słyszeć o Lubartowie nie tylko na Lubelszczyźnie ale też we władzach PZTS w Warszawie, oraz przyczynić się do promocji naszej Małej Ojczyzny. To zasługa moich zawodników całego sztabu i zarządu, ale też wielkiego wsparcia Pana Burmistrza, bez którego nie byłoby sukcesu i pierwszego miejsca w klasyfikacji” – powiedział na spotkaniu pierwszy trener Jakub Sagan

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com