21,7 C
Lubartów
wtorek, 21 maja, 2024

SUKCES MKS LEWART AGS LUBARTÓW W KLASYFIKACJI SPORTÓW MŁODZIEŻOWYCH.

W piątkowe przedpołudnie 28 stycznia 2022 roku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego dokonano rocznego podsumowania systemu sportu młodzieżowego za rok 2021.
Jako klub MKS Lewart AGS Lubartów mamy się czym pochwalić i możemy być dumni z osiągnięcia bardzo dobrego wyniku na który zapracowaliśmy wszyscy jako zawodnicy, trenerzy, i zarząd klubu. VI-miejsce w naszym województwie z ilością 272, 52 zdobytych punktów należy uznać za ogromny sukces, gdzie do rywalizacji punktowej były klasyfikowane potęgi wielu dyscyplin w miastach takich jak Zamość, Lublin, Chełm, Janów Lubelski posiadające w swoich szeregach zawodników startujących na olimpiadzie choćby obecnej zimowej w Pekinie.

Na łączną sumę 274,56 punktów zdobytych w mieście i powiecie LUBARTOWSKIM nasz klub uzyskał 272,25 punktów co daje obraz pracy z młodzieżą na tym szczeblu i nasuwa pytanie A GDZIE POZOSTAŁE KLUBY Z NASZEGO MIASTA I REGIONU !!!

Po raz kolejny pokazujemy, że szkolenie i praca z młodzieżą oraz osiągnięte sukcesy są naszą wizytówką. Sekcja taekwon-do, tenis i kolarstwo promują nasze miasto i powiat najlepiej jak potrafią. Właśnie te jednostki były też klasyfikowane w odrębnych kategoriach.
Dokonano też podsumowania działalności lubelskich związków sportowych. Z przykrością musimy stwierdzić że w pierwszej dziesiątce województwa nie znajduje się nasz LOZTS a wyprzedzają nas choćby takie związki jak narciarstwo i sumo !
Najlepiej punktującymi zawodnikami w naszej sekcji byli Łukasz Drzewiecki – 13pkt, Karolina Wójtowicz – 6 pkt, Agata Lipska -4.25 pkt. Ola Zgierska – 4 pkt.

Poniżej przedstawiamy następujące klasyfikacje oraz miejsca na jakich uplasował się nasz klub, powiat, miasto gmina Lubartów na szczeblu wojewódzkim oraz krajowym:

– MKS Lewart AGS LUBARTÓW VI-miejsce w woj. Lubelskie i 77 w klasyfikacji ogólnopolskiej.
– Jako sekcja tenisa stolowego l-miejsce w woj. Lubelskim i 24 w klasyfikacji ogólnopolskiej.
– Powiat Lubartowski 274,53pkt.co daje VIII-miejsce w województwie i 134 w kraju
– Gmina – Miasto Lubartów VII-miejsce w województwie i 107 w kraju.

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com