5,3 C
wtorek, 16 kwietnia, 2024

Terpentyna wita na III GP LZS

W sobotę przed południem zorganizowany został turniej z cyklu Grand Prix LZS, na które przyjeżdżają często mali Lewarciacy. Nie inaczej było i tym razem, nasza fantastyczna czwórka udała się sprawdzić na pięknej sali w Terpentynie, a byli to Magdalena LIPSKA, Filip POLAK, Mieszko POLAK i Piotr KARCZEWSKI.

Dla uczestników zapewniony był ciepły posiłek, a turniej cieszył się zainteresowaniem, jak się później okazało częściowo za sprawą Prima Aprilisowego żartu dotyczącego niedoszłej wizyty Mistrzyni Polski Natalii Partyki jako gościa specjalnego tych zawodów. Część dzieci z pewnością na to liczyła, czytając komunikat, jednak świetna zabawa, możliwość rywalizacji z rówieśnikami przy stole zrekompensowała żart i brak nagród rzeczowych dla zwycięzców.

Najlepiej wśród naszych wypadł Filip POLAK, który zwyciężył w kategorii Skrzatów, oraz Magdalena LIPSKA, która zdobyła 2m. w kategorii łączonej młodziczki/kadetki. Poniżej przedstawiamy klasyfikację Lewarciaków:

Skrzaci: 1m. Filip POLAK, 3m. Mieszko POLAK, Żacy: 7-8m. Filip POLAK, 9-12m. Mieszko POLAK, Młodziczki/kadetki: 2m. Magdalena LIPSKA, Młodzicy/kadeci: 4m. Piotr KARCZEWSKI.

Gratulujemy uczestnikom zajętych lokat, a dalej sklasyfikowanym woli ciągłego doskonalenia i rywalizacji, która zaowocuje w przyszłości miejscami na podium.