7,3 C
środa, 24 kwietnia, 2024

Udany występ w II-Grand Prix LZS

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi zawodnicy w II-Turnieju Grand Prix LZS który odbył się 07.02.2014 w Niedźwiadzie. W kategorii młodzików bezkonkurencyjny okazała się Bartosz Kowalczyk który pokonał w finale Szymona Zgudczyńskiego 3:1 tuż za podium uplasował się Damian Borzęcki a jego klubowy kolega Rafał Pawłowski ostatecznie był piąty. W kategorii młodziczek po zaciętej walce czwarte miejsce wywalczyła Ania Lipska a zaraz za nią  jej siostra Agatka, szósta była Wójcik Julia a nieco dalej Karolinka Wójtowicz. Pasjonujący mecz w rundzie finałowej juniorów stoczył Łukasz Drzewiecki z Mateuszem Baranowski. Mimo że Łukasz przegrał 1:3 pokazał że stać go na wiele, a drugiego i trzeciego seta przegrał na przewagi, pomimo iż to on trzykrotnie posiadał piłki setowe. Na najniższym stopniu podium znalazł się kolejny nasz zawodnik Kamil Hamziuk. V-miejsce Adrian Stachyra VI- Marcin Jaszczuk. Na dalszej lokacie zameldował się Krzysztof Bodziak który już w pierwszej swojej grze musiał uznać wyższość utytułowanego Macieja Krasuckiego. W turnieju wystartował też nasz klubowy Nestor Pan Tadeusz Maleszyk, który pomimo dojrzałego wieku mógł rywalizować z kilkadziesiąt lat młodszymi zawodnikami. Podziękowania dla organizatora turnieju Pana Mariusza Baranowskiego który poczęstował wszystkich zawodników pysznym bigosem.