19,3 C
Lubartów
wtorek, 21 maja, 2024

Wieczorny trening

Sportowych zmagań już czas zacząć. Dla jednych to kolejny trening w tygodniu, dla innych odskocznia od szkoły, uczelni czy pracy, tak przebiegają w naszym Baraku wtorkowe wieczory. Najpierw krótka rozgrzewka, by potem przystąpić do turnieju “Pingpongowych Wtorków”. Mimo ferii stała grupa osób nie odpuszcza takiej okazji, by zmierzyć się w rywalizacji turniejowej. 

Turniej podzielony został na 4. grupy, gdzie zwycięzcy grup walczyć będą o miejsca 1-4. W gr.1 wystąpili Jakub SAGAN, Marek WIERZBICKI i Bartosz WÓJTOWICZ, gr.2 Konrad KUDŁO, Maria KARCZMARZ, Karolina WÓJTOWICZ, gr.3 Andrzej PAWŁOWSKI, Maksymilian KARCZMARZ i Anna LIPSKA, gr.4 Agata LIPSKA, Norbert JÓŹWIAK i Ireneusz KARCZMARZ. 

Zwycięzcami grup zostali Jakub, Konrad, Andrzej i Norbert. Najładniejszy pojedynek w dniu dzisiejszym rozegrali w grze półfinałowej Jakub z Konradem, gdzie każdy set przebiegał punkt za punkt, cios za cios. Ładnych zagrań nie było końca, jednak zwyciężyć ktoś musiał, a uczynił to trener Jakub, meldując się jako pierwszy w finale. Drugi półfinał to starcie Andrzeja i Józia. Norbert mimo oporu ze strony Andrzeja wygrywa swój pojedynek i dołącza do stale meldującego się w finałach trenera. 

W trakcie zawodów zawitali na Barak stali weterani wtorkowych zmagań Marian SAGAN i Jan DĄBROWSKI, by przysłowiowo zgasić światło rozgrywając ze sobą kilka partii. 

Finał był rewanżem po świeżo rozegranym niedawno turnieju seniorskim, gdzie dzisiejsi finaliści stanęli naprzeciwko siebie. Lepszy tym razem okazał się Jakub SAGAN zwyciężając w 6. “Pingpongowych Wtorkach” w cyklu zimowym. 

Gratulujemy trenerowi zwycięstwa, a pozostałym dziękujemy za aktywnie spędzony czas w ścianach pawilonu na Krzywym Kole 🙂

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com