9 C
Lubartów
czwartek, 18 kwietnia, 2024

Wielkanoc ’23 z Lewartem

Zgodnie z długotrwałą już tradycją panującą w naszym Klubie w Sekcji Tenisa Stołowego, corocznie organizujemy Spotkanie Wielkanocne dla rodziców wraz z dziećmi, starszych zawodników, osób związanych z Lewartem. W ramach uczestnictwa każdy przygotował przepyszne przekąski, które ubywały ze stołu w błyskawicznym tempie. 

Jakub na początku zabrał głos i w krótkim przemówieniu otwierającym, podziękował wszystkim zgromadzonym za przybycie oraz tym którzy z różnych przyczyn nie mogli zjawić się na miejscu omówił bieżące tematy i przybliżył plan najbliższych dni w Baraku. Frekwencja dopisała, pojawiły się całe Rodziny zaangażowane w życie sportowe swoich pociech, zawodnicy i sympatycy. Rozmów nie było końca, a ostatni Klubowicze opuszczali ściany Baraku późnym wieczorem. 

Cieszy nas kolejne wspólne zorganizowane spotkanie, uśmiechy na twarzach nie tylko dzieci, jak również sama postawa uczestników. Dało się odczuć ciepło Klubowego klimatu, które jest nie do podrobienia nigdzie indziej. Lewart jak widać to potęga nie tylko sportowa, brawo:)! 

Dziękujemy wszystkim za przybycie, wspólną zabawę i do zobaczenia na najbliższych treningach, by spalić kilka złapanych kalorii:)

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com