asd
27.9 C
Lubartów
czwartek, 18 lipca, 2024

Wiosna z Lewartem

Dzisiaj nastał pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, Lewart mimo wszystko nie zwalnia tempa i na treningach Barak pękał w szwach. Najpierw do stołów przystąpiła grupa początkująca. Trener w swoim stylu stanął na wysokości zadania szlifując elementy podopiecznych w grze na piłki czy też mozolnych powtórzeniach schematów przy stole. Trzeba podkreślić, że sezon zbliża się ku końcowi, jednak nie zraża to nikogo do kontynuowania zajęć gry w tenisa stołowego w naszym skromnym obiekcie. Fachowe podejście do treningu jest z pewnością wyznacznikiem takiej frekwencji. 

Wieczorem tradycyjnie nastąpiła wymiana i na parkiecie pojawiła się grupa starsza. Po chwili rozgrzewki przystąpiliśmy do II Turnieju Pingpongowych Wtorków w Cyklu Wiosennym. 14 zawodników stanęło w dzisiejszej rywalizacji. Świetnie w turnieju ponownie zaprezentował się Robert Baran wygrywając bez straty seta swoje pojedynki i tym samym zameldował się w finale. Po drugiej stronie niestrudzony w grze trener Jakub SAGAN, który o wejście do finału eliminuje w czterech setach Norberta JÓŹWIAKA. Finał to pokaz kunsztu gry obu zawodników jednak forma trenera nie ustała i po kilkunastu minutach jest już zwycięzcą. 

Walka o trzecie miejsce odbyła się pomiędzy Aleksandrą ZGIERSKĄ, a Maksymilianem KARCZMARZEM. I tu patrząc na ostatnie zdobycze medalowe, Aleksandra wygrywa ostatni pojedynek i tym samym staje na najniższym stopniu podium. 

Dziękujemy wszystkim za kolejny wspaniały dzień w czterech ścianach naszego Baraku oraz za świetną frekwencję na obu dzisiejszych treningach.

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com