test
29.6 C
Lubartów
czwartek, 11 lipca, 2024

Wtorkowe emocje

Tuż przed Młodzieżowymi Mistrzostwami Polski ostatnia szansa na trening, rozegranie kilku gier z doświadczonymi 2. i 3. ligowcami. Przed nami już ostatnie turnieje i sezon będzie można uznać za zakończony. Dziewięcioro zawodników zmierzyło się w wieczornym turnieju Pingpongowych Wtorków.

Już na samym początku w wybornej formie Andrzej ZGIERSKI pokonał w pięciosetowym pojedynku podmęczonego sezonem „Józia”. Bardzo dobre spotkanie odnotował również Bartosz WÓJTOWICZ, który wyeliminował w ćwierćfinale Anię LIPSKĄ. Na dole tabeli Aleksandra ZGIERSKA wygrywa z Agatą LIPSKĄ oraz w ciekawym pojedynku trenera Jakuba SAGANA, który testował rywali rakietką z czopem. Na start rozprawił się w pięciu setach z Robertem BARANEM, by po chwili nie dać szans w półfinale również Aleksandrze. Na górze Bartosz odnotowuje pewne zwycięstwo z Andrzejem i finał to zmaganie młodości z doświadczeniem. I jak to często bywa w sporcie górą było i tym razem doświadczenie, za którym stał trener Jakub SAGAN. Mimo wszystko Bartosz przed turniejem wziąłby tą lokatę w ciemno.

W walce o trzecie miejsce przyszło się zmierzyć weteranowi naszych rozgrywek Robertowi Baranowi, naprzeciwko którego z zaciętością zameldowała się Aleksandra ZGIERSKA. Po raz kolejny doświadczenie w grze wzięło górę, Robert to trudny zawodnik, jak powiedziała po meczu Ola.

W dniu dzisiejszym do odległego Szczawna Zdroju wyjechała Anna LIPSKA, która reprezentować będzie Lewart w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski. Na zawodach wspierał ją będzie tym razem szkoleniowiec Konrad KUDŁO, który pod nieobecność Jakuba, który z kolei z Filipem POLAKIEM wyjeżdżać będzie na Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaków w Gliwicach również w ten weekend.

Trzymamy mocno kciuki za naszych Lewarciaków, aby wywalczyli dla siebie i klubu jak najwyższe lokaty. Więcej szczegółów i relacja niebawem.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com