7 C
czwartek, 25 kwietnia, 2024

Z UKS – u do AZS – u

Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie lubartowskich szkół, na co dzień zawodnicy Lewartu w Wojewódzkiej edycji turnieju z UKS -u do AZS -u. W kategorii dziewcząt całe zawody wygrała Ania Lipska a czwarte miejsce zajęła Kasia Jusiak. Obie dziewczyny reprezentowały Liceum Ogólnokształcące nr 2 im Piotra Firleja. W kategorii chłopców drugie miejsce zajął Bartek Kowalczyk. Tuż za podium na miejscach 5/6 ukończył zawody Maksymilian Karczmarz a miejsce 7/8 Damian Borzęcki, który mimo braku regularnych treningów utrzymuje dobrą formę. Wszyscy trzej chłopcy reprezentowali Zespół Szkół nr 2 im Księcia Pawła Karola Sanguszki. Wielką nieobecną na tych zawodach była Julka Wójcik, na powrót której wszyscy czekamy. Zdobywcy czołowych lokat będą reprezentować lubelszczyznę na zawodach ogólnopolskich w Warszawie.