3,6 C
Lubartów
sobota, 20 kwietnia, 2024

Za nami l- Grand Prix Polski

Jako pierwszy z zawodników Lewartu w Zielonej Górze podszedł do stołu Norbert Jóźwiak. Etap grupowy – to pieciu tenisistów. Józio zmierzył się z Jarosławem Tomickim KTS Gliwice 0:3, Danielem Bąkiem z Suchedniowa 0:3, z Łukaszem Wachowiakiem z Zielonej Góry 1:3, i z Kamilem Zdzienickim Dojlidy Białystok 1:3. W rundzie pocieszenia Norbert zagrał z Damianem Korczakiem z Politechniki Rzeszowskiej 1:3. Prawie wszyscy tenisiści znani byli Norbertowi z rozgrywek pierwszej ligi.
“Walczyłem nawet lepiej niż na WTK, niestety byłem tutaj za słaby” Taką krótką wiadomość napisał do nas Norbert z Zielonej Góry.
Determinacja jaką grę Norbert wcale nie pokazuje jego słabości, to po prostu przeciwnicy byli odrobinę lepsi. A każda lekcja gry z najlepszymi w Polsce przynosi efekty na etapie wojewódzkim.
W Gliwicach rywalizacją jako pierwszy rozpoczął Michał Kuta. W grupie miał zawodników z Grodziska Mazowieckiego, Orzesza i Olsztyna. Niestety nie udało się Michałowi wyjść z grupy. Szkoda ostatniego meczu w którym nasz zawodnik prowadził już 2:0. Marysia na etapie grupowym zaliczyła trzy porażki w tym jedną po pięciosetowej walce. Ostatnie spotkanie w turnieju pocieszenia Marysia pewnie wygrała 3:0 z zawodniczką z Zielonej Góry. Już za tydzień rozpoczynamy rozgrywki ligowe. Chcemy jak najlepiej wykorzystać w nich doświadczenie nabyte na turniejach wojewódzkich i ogólnopolskich.

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com