15,1 C
Lubartów
czwartek, 28 marca, 2024

Zawodnicy Lewartu zdominowali Mistrzostwa Młodzików Młodszych

Bardzo dobry występ zanotowali nasi tenisiści na Mistrzostwach Województwa Młodzików Młodszych. Dużą niespodziankę sprawił Błażej Kondracki pokonując w półfinale swojego klubowego kolegę Wiktora Kozioła a następnie zwyciężył w finale 3/0 z Maćkiem Bieleckim “Heksa Niedrzwica Duża”. Na miejscach 3/4 uplasowali się Wiktor Kozioł i Bartek Wójtowicz. Nasi najmłodsi zawodnicy bo jeszcze żacy zajęli kolejno: Maciek Zabielski miejsce 9/12, Błażej i Michał Kuta miejsca 13/16. Wśród dziewcząt srebrny medal wywalczyła Ola Zgierska, na miejscach 9-12 zawody zakończyły Paulina Szalast i Marysia Karczmarz. Paulina w meczu o wejście do ósemki przegrała ze zwyciężczynią całego turnieju Wiktorią Salecką. W grach deblowych niepokonani byli Wiktor Kozioł i Bartek Wójtowicz, tuż za nimi srebrny medal wywalczył duet Kondracki Błażej i Kołacz Jacek. Miejsce 5/8 zajęli Kuta Michał i Zabielski Maciek. Złoty medal w grze podwójnej wywalczyły Ola Zgierska i Paulina Szalast. W pojedynkach mieszanych na najwyższym stopniu podium stanęli Wiktor Kozioł i Ola Zgierska brązowy medal zdobyli Bartek Wójtowicz z Pauliną Szalast. Na miejscach tuż za podium znaleźli się Błażej Kondracki z Mają Mazur i Błażej Kuta z Marysią Karczmarz. W sumie nasi tenisiści zdobyli 8 medali, 3 złote, 2 srebrne i 3 brązowe. Dzisiejsze zawody zaliczamy do bardzo udanych, zawodnicy Lewartu pokazali się z dobrej strony. Wysokie wyniki naszych podopiecznych cieszą całą społeczność naszego klubu i pokazują, że szkolenie w naszym “baraku” idzie w dobrym kierunku. Gratulacje dla całej dziewiątki naszych tenisistów, wszyscy zasługują na duże brawa.