19,3 C
Lubartów
wtorek, 21 maja, 2024

Zawodnicy Lewartu zdominowali Mistrzostwa Województwa Szkolnych Par Sportowych w kategoriach kadetów i juniorów

W Woli Skromowskiej rozegrano Mistrzostwa Województwa Szkolnych Par Sportowych. W zawodach wzięli udział zawodnicy naszego klubu, tym razem reprezentujący swoje szkoły: Aleksandra Zgierska, Błażej Kuta i Michał Kuta(SP Samoklęski), Piotr Karczewski (SP Niedźwiada),  Agata Liska, Katarzyna Jusiak i Rafał Pawłowski (II LO Lubartów) oraz Julia Wójcik, Karolina Wójtowicz i Maksymilian Karczmarz (ZS nr 2 Lubartów)

W młodzikach piąte miejsca zajęli Michał i Aleksandra Baran w grze mieszanej oraz Piotrek w parze z Jakubem Gozdalem w grze deblowej. Dużo lepiej było w kategoriach starszych.

Wśród kadetów złote medale zdobyli bracia Michał i Błażej w grze deblowej, Ola i Błażej w grze mieszanej oraz Ola i Aleksandra Baran w grze deblowej. Wśród juniorów, złote medale zdobyli Julka z Karoliną, Rafał z Krzysztofem Szalastem w grze deblowej oraz Agata z Rafałem w grze mieszanej. Srebrne medale zdobyli Agata z Kasią  w grze podwójnej oraz Karolina z Maksem w grze mieszanej. Brązowy medal wywalczyła Julka z Kacprem Pożarowszczykiem w grze mieszanej. W tej samej kategorii tuż za podium znalazła się Kasia, która grała w parze z Kacprem Wilkowiczem. Duże słowa podziękowania należą się organizatorowi i równocześnie pomysłodawcy zawodów o takiej formule oraz głównemu sedziemu Panu Leonowi Filipkowi oraz gospodarzowi turnieju Panu Pawłowi Pawlasowi za sprawne przeprowadzenie zawodów.

 

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com