9 C
Lubartów
czwartek, 18 kwietnia, 2024

Złoto Oli, srebro Marysi i brąz Jasia na I WTK w Niedźwiadzie

W sobotę w pobliskiej Niedźwiadzie odbył się I WTK Żaczek/ów i I WTK Kadetek/ów. Z Lewartu udział wzięło ośmioro zawodników. Najwyżej sklasyfikowana została Aleksandra KARCZMARZ, która wygrała kategorię żaczek. Blisko powtórzenia sukcesu siostry była też Maria KARCZMARZ w kategorii kadetek, niestety musiała uznać wyższość przeciwniczki Antoniny Serafin i tym samym zajęła drugie miejsce. Blisko kolejnego finału był też nasz Jasio WASAK, który w grze półfinałowej żaków uległ nieznacznie zawodnikowi z Kraśnika Wiktorowi Jocek, natomiast w pozostałych grach obronił się i ostatecznie sklasyfikowany został na trzecim miejscu. O podium otarł się również Błażej KUTA zajmując w końcowej klasyfikacji kadetów niechlubne czwarte miejsce.

W turnieju udział wzięli również Filip POLAK, Mieszko POLAK, Michał KUTA i Piotr KARCZEWSKI, którzy sklasyfikowani zostali na dalszych miejscach. Dla wszystkich zawodników GROMKIE BRAWA, a dalej sklasyfikowanym życzymy odniesienia sukcesów na następnych turniejach wojewódzkich.

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na naszą relację z kolejnych turniejów wojewódzkich, które odbędą się w dniu jutrzejszym także w Niedźwiadzie. Powalczą w I WTK o najwyższe lokaty młodziczki/-cy i juniorki/-rzy. Trzymamy za was mocno kciuki!

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com