9 C
Lubartów
czwartek, 18 kwietnia, 2024

Zwycięstwa na zakończenie 1. rundy rozgrywek ligowych

W dzisiejszą niedzielę zakończyliśmy 1. rundę rozgrywek 2. Ligi Mężczyzn, 3. Ligi Mężczyzn oraz dwa tygodnie temu 2. Ligi Kobiet.

Na spotkanie wyjazdowe wybraliśmy się do beniaminka 2. Ligi Mężczyzn, by zagrać spotkanie z lokalną drużyną UMKTS LOB Dęblin. Gospodarze w składzie Mariusz Wołowiecki, Jerzy Piwoński, Rafał Gzubicki i Krzysztof Moszczyński, Lewart natomiast reprezentują Jakub SAGAN, Mateusz JUREWICZ, Norbert JÓŹWIAK i Konrad KUDŁO. Zgodnie z oczekiwaniami mecz toczył się od początku do jednej bramki, chociaż pachniało sensacją w pojedynku Norberta z Rafałem, gdzie po prowadzeniu 2:0 nastąpił kryzys i zrobiło się 2:2 w setach i 2:5. Józio jednak nie traci zimnej krwi i kończy spotkanie na swoją korzyść. Jak się później okazało nie były to jedyne przegrane sety tego dnia w Dęblinie, pulę w grze z Mariuszem powiększył Mateusz kończąc wygrany pojedynek wynikiem 1:3, Rafał z Konradem 1:3 i Krzysztof z Norbertem 1:3:). Mecz zakończył się zwycięstwem 0:10 dla Lewartu. Dopisujemy kolejne 2 oczka i pewnie rozsiadamy się na pozycji lidera rozgrywek.

Na własnym parkiecie rozegrany został pojedynek 3. Ligi Mężczyzn pomiędzy MKS Lewart AGS II Lubartów, a drużyną gości UKS Żaczek Fajsławice. Lewart w najmocniejszym składzie Andrzej PAWŁOWSKI, Maksymilian KARCZMARZ, Bartosz WÓJTOWICZ, Wiktor KOZIOŁ. Goście w składzie Bartłomiej Świdnik, Piotr Piórkowski, Krzysztof Salecki i Konrad Korzeniowski. To bardzo ważny pojedynek mający znaczenie w końcowym rozrachunku i zagwarantowaniem II drużynie Lewartu spokojnego miejsca w czołowej szóstce.

Nie zawiedli gospodarze i w ciężkim pojedynku wywalczyli zwycięstwo 6:4 z drużyną z Fajsławic. Komplet punktów po 2,5 notują Maks i Andrzej, do zwycięstwa 1 pkt. dorzuca Bartosz. Brawo chłopaki, świetna 1. runda w Waszym wykonaniu.

Podsumowując 1. rundę cel zrealizowany na 5+. Kobiety nr1 w tabeli 2. Ligi Kobiet, mężczyźni nr1 w rozgrywkach 2. Ligi Mężczyzn, mężczyźni II nr4 w rozgrywkach 3. Ligi Mężczyzn. BRAWA dla wszystkich:)!

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com