4,7 C
Lubartów
piątek, 19 kwietnia, 2024

Zwycięstwo, remis i porażka w dzisiejszych rozgrywkach ligowych

Zwycięstwem 6:4 zakończył się mecz w Lubartowie. Drugoligowy zespół Andrzeja Pawłowskiego gościł drużynę z Woli Skromowskiej. Komplet punktów w spotkaniu zdobył Bartek Kowalczyk, 1,5 punkta dorzucił Rafał Pawłowski. Ania Lipska i Andrzej Pawłowski wywalczyli po jednym punkcie.  Czwartoligowy zespół Mariusza Kuty  grał dziś mecz wyjazdowy w Tomaszowie Lubelskim. Spotkanie zakończyło się remisem a punkty dla Lewartu zdobyli

Karolina Wójtowicz 2,5pkt

Bartek Wójtowicz 1pkt

Błażej Kuta 1pkt

Michał Kuta 0,5pkt

Tutaj na uwagę zasługuje też walka Michała Kuty, który stoczył długi pięciosetowy pojedynek.

Drużyna Irka Karczmarza zagrała dziś z zespołem Trzydnik Duży. Jak mówi kierownik drużyny, jego młodzież zagrała dziś połowę swoich możliwości. Spotkanie zakończyło się porażką 8:2. Punkty dla zespołu wywalczyli Agata Lipska i Wiktor Kozioł. Niefortunnie zagrała dziś Marysia która obydwa mecze przegrała po pięciu setach walki. Jednak zawodnicy z Trzydnika to doświadczeni tenisiści, z którymi wcale nie jest łatwo nawiązać równorzędną rywalizację.