11,2 C
Lubartów
sobota, 20 kwietnia, 2024

Zwycięstwo z Włodawą 9:1

W dniu dzisiejszym w sobotni wieczór odbył się awansem kolejny mecz rewanżowy w rozgrywkach 2. Ligi Mężczyzn. W spotkaniu w roli gospodarza MKS Lewart AGS I Lubartów podejmował drużynę gości SMS Włodawę. Lewart wystąpił w składzie Norbert JÓŹWIAK, Mateusz JUREWICZ, Konrad KUDŁO i Jakub SAGAN. Włodawę reprezentowali z kolei Emil Nowak, Jakub Zguczyński, Sylwester Włoszek, Błażej Warpas i Szymon Zguczyński.

Jak już zdążyliśmy się przyzwyczaić mecze z drużyną z Włodawy są niezwykle zacięte. Nie inaczej było i dzisiaj, gdzie rozpoczęliśmy mecz od porażki Norberta z Emilem, by potem w dwóch z trzech pojedynków Lewart mógł wygrać po pięciosetowych starciach. Mateusz wygrywa 3:2 z Jakubem, Jakub 3:2 z Błażej i pieczętuje łatwiejszym zwycięstwem 3:1 Konrad z Sylwestrem. Deble to doskonała dziś gra Lewartu, którzy bez straty seta zwyciężają oba pojedynki. Wynik spotkania 5:1 dla Lewartu.

Mecz, można rzec siadł po pierwszej odsłonie gdzie walkę pokazali jeszcze zawodnicy Włodawy. Druga seria to już jak się okazało pasmo zwycięstw całej drużyny. Norbert wygrywa z Jakubem, Mateusz w czterech setach pokonuje Emila, Konrad 3:0 zwycięża Błażeja oraz Jakub pokazuje nam wolę walki z Szymonem w czwartym secie przegrywając już 6:10, zamyka jednak seta 14:12 i całe spotkanie 3:1. To kolejne klubowe zwycięstwo z silną drużyną jak się później okazało zakończone wysokim zwycięstwem 9:1. Brawo chłopaki, pokazujecie bez zwątpienia siłę w tegorocznych rozgrywkach 2. Ligi Mężczyzn.

Dziękujemy kibicom jak zwykle wspierających nas w rozgrywkach na własnym parkiecie w Baraku jak i oglądających relację na Fb. Już jutro kolejne spotkania tym razem własny parkiet reprezentować będą zawodnicy 3. Ligi Mężczyzn MKS Lewart AGS II Lubartów w starciu z silną drużyną Heksy Niedźwicy Dużej. Z kolei ponownie, tym razem na wyjeździe Lewart I podejmuje drużynę KS Sygnał Lublin. Będzie to następny trudny przeciwnik i zarazem przedostatnie spotkanie rewanżowe. Do zobaczenia jutro!