22,9 C
wtorek, 30 kwietnia, 2024

Arek Żuk zwycięzcą finału „Pingpongowych wtorków”

We wtorek 3.12.2014 roku rozegrany został turniej finałowy „Pingpongowych wtorków”. W turnieju wzięło udział 10 najlepszych zawodników wyłonionych z 9 turniejów eliminacyjnych. Wiele meczów stało na bardzo wysokim poziomie. Nie brakowało też niespodzianek. Ostatecznie zwyciężył Arek Żuk, który w finale pokonał Roberta Barana 3:1. Trzecie miejsce zajął  Daniel Jędryszka, który w meczu o 3 miejsce pokonał Krzysztofa Olka 3:0. Kolejne miejsca: 5- Barszcz Krzysztof, 6- Warda Mateusz, 7- Hamziuk Kamil, 8- Szymanek Bartek, 9- Drzewiecki Łukasz, 10- Jaszczuk Marcin. Słowa podziękowania należą się Panu Waśkowskiemu Zdzisławowi, który pełnił rolę sędziego głównego zawodów. Zwycięzcy otrzymali puchary i  cenne nagrody rzeczowe ufundowane przez Urząd Miasta Lubartów. Patronat honorowy nad całym cyklem zawodów sprawował Burmistrz Miasta- Janusz Bodziacki. W najbliższy wtorek ostatnia odsłona „Pingpongowych wtorków”- turniej +40, w którym udział wezmą: Wasil Bogdan, Jankowski Stanisław, Maleszyk Tadeusz, Marzec Mirosław, Sagan Marian i Dąbrowski Jan.