22 C
Lubartów
niedziela, 26 maja, 2024

Co z Derbami Lubartowa?

Ostatnia kolejka w rozgrywkach 2. Ligi Mężczyzn miała być wyłącznie formalnością, gdyż na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek Lewart zapewnił już sobie tytuł Mistrzowski. W meczu mieli się zmierzyć MKS Lewart AGS I Lubartów oraz MKS STS Lubartów. W drużynie Lewartu zwarci i gotowi Jakub SAGAN, Norbert JÓŹWIAK, Mateusz JUREWICZ, Andrzej ZGIERSKI i Piotr KARCZEWSKI, natomiast goście z MKS STS Lubartów zgłosili skład Mateusz Baranowski, Krzysztof Barszcz, Paweł Widyński i Paweł Rydzewski.

Na godz. 11:00 skład drużyny przeciwnej nie był jeszcze gotowy, gdyż na miejscu było zaledwie trzech z wymaganych w meczu czterech zawodników (p.s. zgłoszonych z STS w ramach 2. Ligi Mężczyzn jest pięciu zawodników). Zgodnie z regulaminem rozgrywek odczekaliśmy wskazany czas i po jego upływie przystąpiliśmy do oficjalnej prezentacji meczowej drużyn, gdzie po odczytaniu i przedstawieniu zawodników mecz został uznany jako nie odbyty, z uwagi na brak zawodnika zgłoszonego do meczu podczas prezentacji, a sytuacja niezwłocznie zgłoszona do władz lubelskich rozgrywek wraz z przesłanym protokołem jako walkower.

MKS Lewart AGS I Lubartów 10:0 MKS STS Lubartów (walkower). Szkoda przede wszystkim kibiców, którzy uwielbiają dopingować Lewarciaków na własnym parkiecie, a musieli obejść się smakiem.

Przypomnijmy poprzednie derby Lubartowa, gdzie w roli gospodarza był klub MKS STS Lubartów wygraliśmy wynikiem 1:9, a rozegrane zostały w Niedźwiadzie. Takie sytuacje tylko z wami xD.

Podobne artykuły

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com