Polityka prywatności

Właściciel Serwisu zobowiązuje się do ochrony Twojej prywatności. Skontaktuj się z nami pod adresem lewart.ts@gmail.com jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy dotyczące wykorzystania Twoich danych osobowych, a my chętnie Ci pomożemy.

Korzystając z tej witryny i / lub naszych usług, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z opisem w niniejszej Polityce prywatności.

Spis treści

 1. Definicje stosowane w niniejszej Polityce
 2. Zasady ochrony danych, które przestrzegamy
 3. Jakie masz prawa w odniesieniu do swoich danych osobowych
 4. Jakie dane osobowe gromadzimy na Twój temat
 5. Jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe
 6. Kto jeszcze ma dostęp do Twoich danych osobowych
 7. Jak zabezpieczamy Twoje dane
 8. Informacje na temat plików cookie
 9. Informacje kontaktowe

Definicje

Dane osobiste – wszelkie informacje dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej.
Przetwarzanie – każda operacja lub zestaw operacji, które są wykonywane na danych osobowych lub na zbiorach danych osobowych.
Podmiot danych – osoba fizyczna, której dane osobowe są przetwarzane.
Dziecko – osoba fizyczna poniżej 18 roku życia.
My/Nas (pisane wielkimi literami lub nie) – Właściciel Serwisu

Zasady ochrony danych

Obiecujemy przestrzegać następujących zasad ochrony danych osobowych:

 • Przetwarzanie jest zgodne z prawem, uczciwe i przejrzyste. Nasze działania związane z przetwarzaniem mają uzasadnione podstawy. Zawsze rozważamy Twoje prawa przed przetwarzaniem danych osobowych. Na żądanie dostarczymy informacje dotyczące przetwarzania.
 • Przetwarzanie jest ograniczone do celu. Nasze działania związane z przetwarzaniem odpowiadają celowi, dla którego zostały zgromadzone dane osobowe.
 • Przetwarzanie odbywa się przy minimalnej ilości danych. Gromadzimy i przetwarzamy tylko minimalną ilość danych osobowych wymaganych w dowolnym celu.
 • Przetwarzanie jest ograniczone okresem czasu. Nie będziemy przechowywać Twoich danych osobowych dłużej niż to konieczne.
 • Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić dokładność danych.
 • Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić integralność i poufność danych.

Prawa podmiotu danych

Podmiot danych ma następujące prawa:

 • Prawo do informacji – co oznacza, że ​​masz prawo wiedzieć, czy Twoje dane osobowe są przetwarzane; jakie dane są gromadzone, skąd pochodzą i dlaczego i przez kogo są przetwarzane.
 • Prawo dostępu – co oznacza, że ​​masz prawo dostępu do danych zebranych od ciebie / o tobie. Obejmuje to prawo do żądania i uzyskania kopii zebranych danych osobowych.
 • Prawo do sprostowania – co oznacza, że ​​masz prawo zażądać sprostowania lub usunięcia swoich danych osobowych, które są niedokładne lub niekompletne.
 • Prawo do usunięcia – co oznacza, że ​​w niektórych okolicznościach możesz zażądać usunięcia swoich danych osobowych z naszych danych.
 • Prawo do ograniczenia przetwarzania – oznacza to, że w przypadku spełnienia określonych warunków, masz prawo ograniczyć przetwarzanie Twoich danych osobowych.
 • Prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania – co oznacza, że ​​w niektórych przypadkach masz prawo sprzeciwić się przetwarzaniu Twoich danych osobowych, na przykład w przypadku marketingu bezpośredniego.
 • Prawo do sprzeciwu wobec automatycznego przetwarzania – co oznacza, że ​​masz prawo sprzeciwić się automatycznemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu i nie podlegać decyzji opartej wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu. Z tego prawa możesz skorzystać, ilekroć powstanie profilowanie, które wywołuje skutki prawne dotyczące Ciebie lub w znaczący sposób na Ciebie wpływa.
 • Prawo do przenoszenia danych – masz prawo do uzyskania swoich danych osobowych w formacie do odczytu maszynowego lub jeśli jest to wykonalne, jako bezpośrednie przeniesienie z jednego procesora do drugiego.
 • Prawo do złożenia skargi – w przypadku, gdy odrzucimy twoją prośbę zgodnie z Prawami Dostępu, podamy ci powód. Jeśli nie jesteś zadowolony ze sposobu, w jaki rozpatrzono Twoją prośbę, skontaktuj się z nami.
 • Prawo do pomocy organu nadzorczego – co oznacza, że ​​masz prawo do pomocy organu nadzorczego i prawo do innych środków prawnych, takich jak dochodzenie odszkodowania.
 • Prawo do wycofania zgody – masz prawo wycofać dowolną zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych.

Dane, które zbieramy

Informacje, które nam przekazujesz
Może to być Twój adres e-mail, imię i nazwisko, adres do faktury, adres domowy itp. – głównie informacje niezbędne do dostarczenia Ci produktu / usługi lub poprawy jakości obsługi klienta. Zapisujemy informacje, które nam przekazujesz, abyś mógł komentować lub wykonywać inne czynności na stronie. Informacje te obejmują na przykład twoje imię i adres e-mail.

Informacje zbierane automatycznie o tobie
Obejmuje to informacje, które są automatycznie przechowywane przez pliki cookie i inne narzędzia sesji. Na przykład informacje o koszyku, adres IP, historia zakupów (jeśli istnieje) itp. Informacje te są wykorzystywane w celu poprawy jakości obsługi klienta. Gdy korzystasz z naszych usług lub przeglądasz zawartość naszej witryny, Twoje działania mogą być rejestrowane.

Informacje od naszych partnerów
Gromadzimy informacje od naszych zaufanych partnerów w celu potwierdzenia, że ​​mają oni podstawy prawne do przekazania nam tych informacji. Są to albo informacje, które przekazałeś im bezpośrednio, albo że zebrano o tobie na innych podstawach prawnych. Zobacz listę naszych partnerów tutaj.

Informacje publicznie dostępne
Możemy gromadzić informacje o tobie, które są publicznie dostępne.

Jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe

Wykorzystujemy Twoje dane osobowe w celu:

 • zapewnienia Ci naszej usługi. Obejmuje to na przykład rejestrację konta; dostarczanie innych produktów i usług, o które prosiłeś; dostarczanie ci artykułów promocyjnych na żądanie i komunikowanie się z tobą w związku z tymi produktami i usługami; komunikowanie się i interakcja z tobą; i powiadamiając Cię o zmianach w jakichkolwiek usługach.
 • poprawienia jakości obsługi klienta;
 • wypełnienia zobowiązania wynikającego z przepisów prawa lub umowy;

Używamy twoich danych osobowych z uzasadnionych powodów i / lub za twoją zgodą.

Na podstawie zawarcia umowy lub wypełnienia zobowiązań umownych przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu:

 • zidentyfikowania Cię;
 • w celu świadczenia usługi lub wysłania / zaoferowania produktu;
 • do komunikowania się w sprawie sprzedaży lub fakturowania;

Na podstawie uzasadnionego interesu przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu:

 • aby wysyłać Ci spersonalizowane oferty* (od nas i / lub naszych starannie wybranych partnerów);
 • administrowania i analizowania naszej bazy klientów (zachowania zakupowe i historię) w celu poprawy jakości, różnorodności i dostępności produktów / usług oferowanych / dostarczanych;
 • do przeprowadzenia ankiet dotyczących zadowolenia klienta;

Dopóki nie poinformujesz nas inaczej, uważamy oferowanie Ci produktów / usług, które są podobne lub podobne do historii zakupów / zachowania użytkownika za nasz uzasadniony interes.

Za twoją zgodą przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu:

 • aby wysyłać Ci biuletyny i oferty kampanii (od nas i / lub naszych starannie wybranych partnerów);
 • do innych celów w których poprosiliśmy o Twoją zgodę;

Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu wypełnienia obowiązku wynikającego z prawa i / lub wykorzystania twoich danych osobowych do opcji przewidzianych przez prawo. Zastrzegamy sobie prawo do anonimizacji zebranych danych osobowych i korzystania z takich danych. Będziemy wykorzystywać dane poza zakresem niniejszej Polityki tylko wtedy, gdy zostaną zanonimizowane. Przechowujemy informacje rozliczeniowe i inne informacje zebrane na Twój temat tak długo, jak jest to konieczne do celów księgowych lub innych obowiązków wynikających z przepisów prawa.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe w dodatkowych celach, które nie zostały tu wymienione, ale są zgodne z pierwotnym celem, dla którego dane zostały zgromadzone. W tym celu zapewnimy, że:

 • związek między celami, kontekstem i charakterem danych osobowych jest odpowiedni dla dalszego przetwarzania;
 • dalsze przetwarzanie nie zaszkodzi twoim interesom i
 • istnieje odpowiednia ochrona przetwarzania.

Poinformujemy Cię o jakimkolwiek dalszym przetwarzaniu i celach.

Kto jeszcze może uzyskać dostęp do Twoich danych osobowych

Nie udostępniamy Twoich danych osobowych nieznajomym. Dane osobowe o Tobie są w niektórych przypadkach przekazywane naszym zaufanym partnerom w celu umożliwienia Ci świadczenia usług lub w celu poprawy jakości obsługi klienta. Udostępniamy twoje dane:

Nasi partnerzy przetwarzający:

 • Google
 • Facebook
 • Instagram
 • Twitter
 • YouTube

Nasi partnerzy biznesowi:

 • TODO

Połączone strony trzecie:

 • TODO

Współpracujemy tylko z partnerami przetwarzającymi, którzy są w stanie zapewnić odpowiedni poziom ochrony Twoich danych osobowych. Ujawniamy Twoje dane osobowe stronom trzecim lub urzędnikom publicznym, gdy jesteśmy do tego prawnie zobowiązani. Możemy ujawnić Twoje dane osobowe stronom trzecim, jeśli wyraziłeś na to zgodę lub istnieją inne podstawy prawne.

Jak zabezpieczamy Twoje dane

Dokładamy wszelkich starań, aby Twoje dane osobowe były bezpieczne. Używamy bezpiecznych protokołów do komunikacji i przesyłania danych (takich jak HTTPS). W razie potrzeby korzystamy z anonimizacji i pseudonimizacji. Monitorujemy nasze systemy pod kątem możliwych luk i ataków.

Mimo że dokładamy wszelkich starań, nie możemy zagwarantować bezpieczeństwa informacji. Obiecujemy jednak powiadomić odpowiednie organy o naruszeniach danych. Powiadomimy Cię również, jeśli istnieje zagrożenie Twoich praw lub interesów. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapobiec naruszeniom bezpieczeństwa i pomóc władzom w przypadku wystąpienia jakichkolwiek naruszeń.

Jeśli masz u nas konto, pamiętaj, że musisz zachować swoją nazwę użytkownika i hasło w tajemnicy.

Dzieci

Nie zamierzamy zbierać ani świadomie zbierać informacji od dzieci. Nasze usługi nie są skierowane do dzieci.

Pliki cookie i inne technologie, które używamy

Używamy plików cookie i / lub podobnych technologii do analizy zachowań klientów, administrowania witryną, śledzenia ruchów użytkowników i do zbierania informacji o użytkownikach. Odbywa się to w celu spersonalizowania i ulepszenia korzystania z nas.

Plik cookie to niewielki plik tekstowy przechowywany na komputerze. Pliki cookie przechowują informacje, które pomagają w działaniu witryn. Tylko my możemy uzyskać dostęp do plików cookie utworzonych przez naszą stronę internetową. Możesz kontrolować swoje pliki cookie na poziomie przeglądarki. Wybór wyłączenia plików cookie może utrudniać korzystanie z niektórych funkcji.

Używamy plików cookie w następujących celach:

 • Niezbędne pliki cookie – te pliki cookie są wymagane, aby móc korzystać z niektórych ważnych funkcji na naszej stronie internetowej, takich jak logowanie. Te pliki cookie nie zbierają żadnych danych osobowych.
 • Funkcjonalne pliki cookie – te pliki cookie zapewniają funkcjonalność, która sprawia, że ​​korzystanie z naszego serwisu jest wygodniejsze i możliwe jest zapewnienie bardziej spersonalizowanych funkcji. Na przykład mogą zapamiętać twoje imię i adres e-mail w formularzach komentarzy, więc nie będziesz musiał ponownie wprowadzać tych informacji podczas następnego komentowania.
 • Analityczne pliki cookie – te pliki cookie służą do śledzenia użytkowania i wydajności naszej witryny i usług.
 • Reklamowe pliki cookie – te pliki cookie służą do wyświetlania reklam odpowiednich dla Ciebie i Twoich zainteresowań. Ponadto służą do ograniczenia liczby wyświetleń reklamy. Zazwyczaj są one umieszczane na stronie przez sieci reklamowe za zgodą operatora strony. Te pliki cookie pamiętają, że odwiedziłeś witrynę internetową, a te informacje są udostępniane innym organizacjom, takim jak reklamodawcy. Często pliki cookie służące do targetowania lub reklamowania będą powiązane z funkcjonalnością witryny udostępnianą przez inną organizację.

Możesz usunąć pliki cookie przechowywane na komputerze za pomocą ustawień przeglądarki. Alternatywnie możesz kontrolować niektóre pliki cookie stron trzecich, korzystając z platformy poprawy prywatności, takiej jak optout.aboutads.info lub youronlinechoices.com. Więcej informacji na temat plików cookie można znaleźć na stronie allaboutcookies.org.

Używamy Google Analytics do mierzenia ruchu w naszej witrynie. Google ma własną Politykę prywatności, którą możesz sprawdzić tutaj. Jeśli chcesz zrezygnować ze śledzenia przez Google Analytics, odwiedź stronę Strona rezygnacji z Google Analytics.

Informacje kontaktowe

Inspektor ochrony danych
Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, swoich praw dotyczących Twoich danych osobowych lub niniejszej Polityki prywatności, skontaktuj się z naszym inspektorem ochrony danych pod adresem kontakt@wiedzmin.online

Organ nadzorczy
Website: http://www.giodo.gov.pl/
Email: kancelaria@giodo.gov.pl
Phone: +48 22 53 10 440

Zmiany w niniejszej Polityce Prywatności

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszej Polityki prywatności.
Ostatnia modyfikacja została dokonana 19 kwietnia 2022 roku.