13.1 C
Lubartów
sobota, 28 maja, 2022
Strona główna Ranking zawodników – 2 Liga Mężczyzn Sezon 2021/2022

Ranking zawodników – 2 Liga Mężczyzn Sezon 2021/2022

Ranking zawodników – 2 Liga Mężczyzn Sezon 2021/2022

RangaZawodnikDrużynaMeczeZwycięstwaPorażkiSkuteczność %Punkty zawodnika
1Lipska AnnaMKS Lewart AGS Lubartów0000.000
2Chrzanowski MarcinKSGCH Kłos Chełm0000.000
3Czuryłowicz TomaszKS Ogniwo Chełm0000.000
4Majewski TomaszKS Ogniwo Chełm0000.000
5Kozłowski JacekKS Ogniwo Chełm0000.000
6Widyński JanuszKS Ogniwo Chełm0000.000
7Łatyński WojciechKSGCH Kłos Chełm0000.000
8Linde PiotrKSGCH Kłos Chełm0000.000
9Rymczuk ZbigniewKSGCH Kłos Chełm0000.000
10Podkoń MateuszKSGCH Kłos Chełm0000.000
11Widyński PawełKS Ogniwo Chełm0000.000
12Witnicki KonradKSGCH Kłos Chełm0000.000
13Stola PrzemysławKSGCH Kłos Chełm0000.000
14Włoszek SylwesterSMS Włodawa0000.000
15Nowak EmilSMS Włodawa0000.000
16Warpas BłażejSMS Włodawa0000.000
17Zguczyński SzymonSMS Włodawa0000.000
18Hamziuk KamilSMS Włodawa0000.000
19Zawadewicz RadosławSMS Włodawa0000.000
20Kubajka AdrianKS Ogniwo Chełm0000.000
21Skowron MateuszUKS Wola Osowińska0000.000
22Bytof MagdalenaSMS Włodawa0000.000
23Słomka TomaszATS Akanza UMCS Lublin0000.000
24Zgierska AleksandraKTS Topspin Kurów0000.000
25Zgierski AndrzejKTS Topspin Kurów0000.000
26Barnaś PawełATS Akanza UMCS Lublin0000.000
27Chrześcian RadosławATS Akanza UMCS Lublin0000.000
28Grajewski FilipATS Akanza UMCS Lublin0000.000
29Kozieł PawełATS Akanza UMCS Lublin0000.000
30Litwiniuk MarcinATS Akanza UMCS Lublin0000.000
31Warda MateuszATS Akanza UMCS Lublin0000.000
32Bernat AdrianUKS Wola Osowińska0000.000
33Zięba MarekATS Akanza UMCS Lublin0000.000
34Słomka ArturATS Akanza UMCS Lublin0000.000
35Kulczycki SzymonATS Akanza UMCS Lublin0000.000
36Białek BłażejUKS Wola Osowińska0000.000
37Bernat ŁukaszUKS Wola Osowińska0000.000
38Mateusiak KrystianUKS Wola Osowińska0000.000
39Trochim Marcin DanielUKS Wola Osowińska0000.000
40Wardzyński MarianUKS Wola Osowińska0000.000
41Zawadewicz BartoszSMS Włodawa0000.000
42Grzywna SzymonSMS Włodawa0000.000
43Zając ArturKTS Topspin Kurów0000.000
44Słupski TomaszUKS Grot-Michał Werbkowice0000.000
45Zguczyński JakubAZS Politechnika Lubelska0000.000
46Modrzejewski SzymonAZS Politechnika Lubelska0000.000
47Lasota KrzysztofAZS Politechnika Lubelska0000.000
48Jankowski PawełAZS Politechnika Lubelska0000.000
49Opałka MichałAZS Politechnika Lubelska0000.000
50Kondratiuk OleksandrAZS Politechnika Lubelska0000.000
51Bednarz PatrykUKS Grot-Michał Werbkowice0000.000
52Misiarz PawełUKS Grot-Michał Werbkowice0000.000
53Matyjaszczyk AlicjaMKS STS Lubartów0000.000
54Rafalski PiotrUKS Grot-Michał Werbkowice0000.000
55Korol JakubUKS Grot-Michał Werbkowice0000.000
56Pachla AndrzejUKS Grot-Michał Werbkowice0000.000
57Jarosz ŁukaszUKS Grot-Michał Werbkowice0000.000
58Królicki TymoteuszUKS Grot-Michał Werbkowice0000.000
59Wyskiel PatrykUKS Grot-Michał Werbkowice0000.000
60Dąbrowski DamianUKS Grot-Michał Werbkowice0000.000
61Jarzyński MarekUKS Grot-Michał Werbkowice0000.000
62Bajko KamilAZS Politechnika Lubelska0000.000
63Marzec DawidMKS STS Lubartów0000.000
64Maciąg KacperSMS Włodawa0000.000
65Kowalik JakubMKS STS Lubartów0000.000
66Pawelec JanuszSMS Włodawa0000.000
67Baranowski MateuszMKS STS Lubartów0000.000
68Woźniak JarosławMKS STS Lubartów0000.000
69Barszcz KrzysztofMKS STS Lubartów0000.000
70Kiciak BartoszMKS STS Lubartów0000.000
71Baranowski MariuszMKS STS Lubartów0000.000
72Wierzbicki MarekMKS STS Lubartów0000.000
73Kubera EdytaMKS STS Lubartów0000.000
74Iwanek IgorMKS STS Lubartów0000.000
75Stachyra JoannaMKS STS Lubartów0000.000
76Wierzbicka DagmaraMKS STS Lubartów0000.000
77Szalast PaulinaMKS STS Lubartów0000.000
78Lato ZuzannaMKS STS Lubartów0000.000
79Lipska EwaMKS STS Lubartów0000.000
80Gozdal JakubMKS STS Lubartów0000.000
81Otachel JuliaMKS STS Lubartów0000.000
82Lipski AlbertMKS STS Lubartów0000.000
83Zawadzki RyszardKTS Topspin Kurów0000.000
84Woźniak KacperKTS Topspin Kurów0000.000
85Lipska AgataMKS Lewart AGS Lubartów0000.000
86Pawlas PawełLUKS Kłos Wola Skromowska0000.000
87Bilczuk PiotrUKS Żaczek Fajsławice0000.000
88Bochniarz TadeuszUKS Żaczek Fajsławice0000.000
89Kostecki PatrykLUKS Kłos Wola Skromowska0000.000
90Krasucki MaciejLUKS Kłos Wola Skromowska0000.000
91Olek KrzysztofLUKS Kłos Wola Skromowska0000.000
92Drewienkowski RadosławLUKS Kłos Wola Skromowska0000.000
93Stachyra AdrianLUKS Kłos Wola Skromowska0000.000
94Wilkowicz KacperLUKS Kłos Wola Skromowska0000.000
95Piórkowski PiotrUKS Żaczek Fajsławice0000.000
96Pożarowszczyk KacperLUKS Kłos Wola Skromowska0000.000
97Topyła MichałLUKS Kłos Wola Skromowska0000.000
98Topyła TomaszLUKS Kłos Wola Skromowska0000.000
99Obroślak JakubLUKS Kłos Wola Skromowska0000.000
100Czajka DawidLUKS Kłos Wola Skromowska0000.000
101Nicpoń JakubLUKS Kłos Wola Skromowska0000.000
102Rozwadowski MarcinLUKS Kłos Wola Skromowska0000.000
103Kowalczyk BartoszMKS Lewart AGS Lubartów0000.000
104Kwiatek RadosławUKS Żaczek Fajsławice0000.000
105Zając JerzyUKS Żaczek Fajsławice0000.000
106Pawłowski AndrzejMKS Lewart AGS Lubartów0000.000
107Lalak SylwesterKS Sygnał Lublin0000.000
108Wójtowicz KarolinaMKS Lewart AGS Lubartów0000.000
109Salecka WiktoriaUKS Żaczek Fajsławice0000.000
110Serafin AntoninaUKS Żaczek Fajsławice0000.000
111Tymicka KingaUKS Żaczek Fajsławice0000.000
112Ćwikła CezaryKS Sygnał Lublin0000.000
113Kurylak TomaszKS Sygnał Lublin0000.000
114Kleczkowski AdamKS Sygnał Lublin0000.000
115Maruszczak JarosławKS Sygnał Lublin0000.000
116Korzeniowski KonradUKS Żaczek Fajsławice0000.000
117Piechnik RomanKS Sygnał Lublin0000.000
118Płachta KamilKS Sygnał Lublin0000.000
119Tkaczyk BartoszKS Sygnał Lublin0000.000
120Zdybel StanisławKS Sygnał Lublin0000.000
121Płachta NorbertKS Sygnał Lublin0000.000
122Salecki KrzysztofUKS Żaczek Fajsławice0000.000
123Suszek PawełUKS Żaczek Fajsławice0000.000
124Świdnik BartłomiejUKS Żaczek Fajsławice0000.000
125Kozioł Wiktor0000.000
126Pawłowski RafałMKS Lewart AGS Lubartów0000.000
127Skrzęta SławomirKTS Topspin Kurów0000.000
128Kamiński DamianKS CKFiS Bełżyce0000.000
129Kruk SewerynKS CKFiS Bełżyce0000.000
130Kołodziejczyk JacekKS CKFiS Bełżyce0000.000
131Gorgol RadosławKS CKFiS Bełżyce0000.000
132Maciąg DominikKS CKFiS Bełżyce0000.000
133Chemperek MichałKS CKFiS Bełżyce0000.000
134Sieńko RafałKS CKFiS Bełżyce0000.000
135Pruszkowski KazimierzKS CKFiS Bełżyce0000.000
136Nowicki ArkadiuszKS CKFiS Bełżyce0000.000
137Stróżak JanuszKS CKFiS Bełżyce0000.000
138Młodnicki RobertKS CKFiS Bełżyce0000.000
139Bigaj LeszekKTS Topspin Kurów0000.000
140Chudzik ŁukaszKTS Topspin Kurów0000.000
141Ciurkowski TomaszKTS Topspin Kurów0000.000
142Jasiocha SylwesterKTS Topspin Kurów0000.000
143Matraszek EmilKTS Topspin Kurów0000.000
144Mitruczuk PiotrKTS Topspin Kurów0000.000
145Moszczyński KrzysztofKTS Topspin Kurów0000.000
146Krzak PiotrKS CKFiS Bełżyce0000.000
147Stróżak PiotrKS CKFiS Bełżyce0000.000
148Wójtowicz Bartosz0000.000
149Sagan JakubMKS Lewart AGS Lubartów0000.000
150Drzewiecki ŁukaszMKS Lewart AGS Lubartów0000.000
151Jóźwiak NorbertMKS Lewart AGS Lubartów0000.000
152Jurewicz MateuszMKS Lewart AGS Lubartów0000.000
153Kudło KonradMKS Lewart AGS Lubartów0000.000
154Kudło WiktorMKS Lewart AGS Lubartów0000.000
155Kuta BłażejMKS Lewart AGS Lubartów0000.000
156Kuta MichałMKS Lewart AGS Lubartów0000.000
157Gawryołek PawełUPKS Błękitni Leopoldów0000.000
158Plis JanKS CKFiS Bełżyce0000.000
159Domagalski CezaryUPKS Błękitni Leopoldów0000.000
160Kuźmiak ZbigniewUPKS Błękitni Leopoldów0000.000
161Kacperski AdrianUPKS Błękitni Leopoldów0000.000
162Ciołek DariuszUPKS Błękitni Leopoldów0000.000
163Kaznowski MarcinUPKS Błękitni Leopoldów0000.000
164Ciołek ZbigniewUPKS Błękitni Leopoldów0000.000
165Król AndrzejUPKS Błękitni Leopoldów0000.000
166Plewik MiłoszKS CKFiS Bełżyce0000.000
167Łubkowski ZbigniewUKS Grot-Michał Werbkowice0000.000
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com